آماده سازی مناطق منطقه 19 برای جشنواره شادستان در تهران 1400 –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19 ، علی توکلی شهردار منطقه با اشاره به آغاز ویژه برنامه های جشنواره 1400 تهران شادستان در این منطقه با رویکرد محله محور افزود: ، مذهبی و افزایش اشتیاق شهروندان به رعایت پروتکل های بهداشتی در بخش مجازی و اجرایی از 22 ژوئن آغاز شده و تا 22 آگوست ادامه دارد.
وی گفت: در قالب این جشنواره برنامه های مختلفی همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) و به مناسبت دهه کرامت مبارک از جمله مداحی ، امضا ، موسیقی ، مسابقات ، روشنایی و آتش بازی ، تئاتر خیابانی و یک برنامه کاروان شادی در محله ها. آماده. انجام شده.
این مقام مسئول در تشریح سایر برنامه های شادستان تهران 1400 در منطقه اعلام کرد: اجرای ویژه برنامه های روز قلم شامل برنامه ناهار و قلم ، مسابقات خوشنویسی و خوشنویسی و یک مسابقه مجازی تفسیر سوره کلام ، تولید محتوا در فضای مجازی به مناسبت شهادت برنامه های امام جواد (ع) و امام محمد باکر (ع) ، برنامه های مجازی روز عرفه و همچنین بزرگداشت دهمین سالگرد ولایت از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم از جمله برنامه های تدارک دیده شده در این جشنواره است. .
همچنین در جریان این جشنواره ، ویژه برنامه های جشنواره نور به مناسبت ولادت باسعادت امام هادی (ع) و امام موسی کاظم (ع) ، مرواریدی در صدف ها در سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ع) و روز عفاف و حجاب و برنامه های مناسبتی برای روز مباهله در قالب ایجاد محتوای مجازی برای اعمال و دعاهای روز مباهله اجرا می شود.
شهردار منطقه با بیان اینکه برنامه های فرهنگی جشنواره 1400 در تهران شادستان برای همه اقوام و گروه های سنی است ، خاطرنشان کرد: جلب مشارکت شهروندان و همکاری محلات ، مساجد و پایگاه های بسیج و سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه ها برنامه ها و زنبورها این جشنواره اصلی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *