اجرای ویژه برنامه های هفته جراحی پلاستیک در منطقه 7 –

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7 ، سمیه حاجوی با بیان اینکه هدف از اجرای این برنامه ها آگاهی بخشی ، تغییر نگرش و بهبود رفتار شهروندان در هنگام استفاده از پلاستیک است ، اظهار داشت: برنامه های هفتگی بدون پلاستیک با مشارکت مناطق ، محله ها آموزش مدنی در قالب مسابقات ، محتوای آموزشی و فعالیت های جمعی برای اشکال مختلف برای شهروندان در هر سنی و گروه های خاص ، به ویژه ناشنوایان و کم بینایان.

وی با تشریح جزئیات این برنامه ها ، توضیح داد: برگزاری سمینار مدیریت پسماند ، توزیع بروشور در پارک ها و محلات به منظور فرهنگ سازی و ارتقا سطح دانش شهروندان در مورد آسیب های استفاده از کیسه های پلاستیکی ، انتشار پادکست های آموزشی و توزیع بوم کیسه های موجود در نانوایی ها و فروشگاه های زنجیره ای از جمله برنامه های هفتگی بدون پلاستیک در منطقه بود.

شهردار منطقه 7 با توجه به حضور گروههای ویژه بخصوص ناشنوایان و کم شنوایان در منطقه و اهمیت ارتقا project پروژه جام در بین جامعه خاطرنشان کرد: اداره پسماند منطقه با همکاری فدراسیون ورزش ناشنوایان جهت آموزش برای اولین بار و آماده می شود. وی فیلم های آموزشی را برای اهداف طرح جام زبان اشاره برای ناشنوایان و شنوایان شنید و در گروه های اجتماعی منتشر کرد.

حاجایا با اشاره به برنامه های آموزشی ویژه شهروندان در طول هفته بدون پلاستیک ، افزود: برای توسعه آموزش محیطی ضمن استفاده از بستر فضای مجازی و آموزش آنلاین در خانه 14 محله ، کارگاه دوخت کیف بوم ای شهروندان ، دعوت به یک مسابقه نقاشی ، کاردستی های یکبار مصرف ، مقاله و داستان سرایی با موضوع “نه به کیسه های پلاستیکی” در این منطقه برگزار شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با اجرای حرکات و رویدادهای مختلف آموزشی و فرهنگی در آینده شاهد گسترش و گسترش فرهنگ استفاده نکردن از کیسه های پلاستیکی در کلانشهرهای تهران و سایر مناطق کشور خواهیم بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *