احداث پارک ترافیک در تهران یکی از اولویت های شهرداری است –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر، سید مناف هاشمی ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه مراسم افتتاح پارک آموزش ترافیک در منطقه 7 ، با اشاره به اینکه در میان گروه های مختلف آسیب پذیر در محیط جاده ، کودکان و نوجوانان در معرض ایمنی کافی نیستند جنبش دانش وی گفت: خطرات زیادی وجود دارد ، وی گفت: آموزش مستقیم رفتارهای ترافیکی به کودکان و نوجوانان در دنیای واقعی بسیار مهم است و می توان کودکان را در قالب سرگرمی و بازی ، یادگیری و قوانین لازم در این مکان ها آموزش داد.

معاون شهردار تهران افزود: لازمه توسعه فرهنگی در یک کلانشهر توسعه زیرساخت های آن است تا شهروندان در سنین مختلف بتوانند با مفاهیم فرهنگ ، حقوق و تعهدات شهروندان با استفاده از این زیرساخت آشنا شوند ، به طوری که ساخت و ساز پارک ترافیک در تهران یکی از اولویت های شهرداری است.

در ادامه این مراسم ، سمیه حیوی ، شهردار منطقه 7 ، آموزش ایمنی ترافیک را یکی از م effectiveثرترین روش ها برای تغییر الگوهای رفتاری کودکان و نوجوانان در برخورد با مشکلات ترافیکی می داند و یادآور می شود: پارک آموزش ترافیک ترافیک منطقه 7 با یک مساحت 1870 متر مربع در پارک آزادگان واقع در ضلع جنوبی بزرگراه شهید سلیمانی ، به منظور آموزش صحیح قوانین جاده به کودکان به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه 7 گفت: ساختمان مدرسه با مساحت تقریبی 150 متر مربع ، پل عابر پیاده ، مسیر دوچرخه سواری ، گذر زمان ، مسیر یک طرفه ، سه راه ، تقاطع و مسیر دو طرفه ، ایستگاه حمل و نقل عمومی و عناصر و تجهیزات حمل و نقل عمومی ، از جمله امکانات طراحی. این پارک مخصوص کودکان و نوجوانان است.

حیوی در پایان گفت: این پارک در پارکی با محیط جنگلی و فضای سبز طراحی شده است که به توالت ، آب آشامیدنی و نمازخانه کودکان و خانواده ها دسترسی دارد و علاوه بر این امکانات ، کودکان می توانند به مسائل احترام بگذارند. و قوانین برای حرکت شهر. “با حقوق شهروندان و عابران پیاده و سایر مسائل مشابه آشنا شوید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *