اعداد تاج: داده ها و نمودارهای فعلی برای ویروس تاج

[ad_1]

ZDF از منابع مختلف داده در مورد تعداد موارد مرتبط با ویروس کرونا استفاده می کند. Risklayer آخرین داده ها را برای آلمان ارائه می دهد. این شرکت به همراه کارمندان مرکز مدیریت بلایا و فناوری کاهش خطر (CEDIM) در انستیتوی فناوری کارلسروهه (KIT) ، چندین بار در روز اطلاعات را از انتشارات مقامات بهداشتی در مناطق و شهرستانها جمع آوری می کند.

آنها گزارشات مربوط به عفونت های جدید کرونر را مستقیماً از پزشکان و آزمایشگاه ها دریافت می کنند. سپس سرویس ها داده ها را به مقامات بهداشتی ایالت های فدرال ارسال می کنند. فقط در این صورت است که آنها در RKI قرار می گیرند ، که به نوبه خود آنها را به سازمان بهداشت جهانی می فرستد. بنابراین ، تعداد در منابع مختلف ممکن است متفاوت باشد.

اطلاعات مربوط به عفونت های کرونر شناخته شده در کشورهای دیگر از دانشگاه جان هاپکینز آمریکا (JHU) تهیه می شود. این دانشگاه داده ها را از منابع مختلف ، از جمله مقامات بهداشت عمومی و گروه های خطر ، گرفته است. با این حال ، اغلب مشخص نیست که JHU در حال حاضر از چه منابعی استفاده می کند. در مورد روش ، همچنین در همه کشورها نحوه کار JHU روشن نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *