افتتاح 70 پروژه با هدف افزایش نشاط و انسان محوری –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر کمبوجیه مصطفی پور ، شهردار منطقه 14 صبح امروز چهارشنبه 23 ژوئیه 1400 در مراسم بهره برداری از پروژه های منطقه 14 دولت شهر و بهسازی میدان و مجموعه صومعه های دولاب گفت: 70 پروژه که امروز با تمرکز بر رویکردهای مدیریت شهری ، مانند قابل زندگی کردن شهر ، تمرکز بر مرکز انسانی ، تمرکز بر عدالت توزیعی ، تمرکز بر محرومان و داشتن همه امکانات

وی افزود: موقعیت صومعه ارامنه به زمان زندیه برمی گردد. نقطه ای که در یک کیلومتری باغ سلیمانیه و کاخ وثوق الدوله واقع شده است و بر این اساس تلاش می کنیم در این زمان یک راهرو فرهنگ و هنر تشکیل دهیم.

مصطفی پور گفت: بعد از 50 سال به این صومعه توجه شد و هزاران کامیون زباله از اینجا بیرون آمدند.

شهردار منطقه 14 ادامه داد: آسفالت و احداث مسیرهای دوچرخه سواری ، ساماندهی خیابان هاوران ، جمع آوری آبهای سطحی ، احداث پل عابر پیاده در دو محله محلاتی و صاحب الزمان ، 15 کیلومتر مناسب سازی جاده و 7 هکتار پارک ساخت و ساز. در میان پروژه های موجود در این زمینه.

وی گفت: 55 درصد بافت فرسوده این منطقه نوسازی شده و حدود 8 درصد از جمعیت این منطقه نسبت به 4 سال گذشته افزایش یافته و قابل سکونت شده است. ما آن را در میان 22 منطقه داشتیم. با وام حدود 410 میلیارد ریال ، 104 پروژه توسعه محله تعریف شده است که 60 درصد آنها به اتمام رسیده و 40 درصد باقیمانده تا پایان ماه ژوئیه به پایان می رسد.

مصطفی پور با اشاره به پروژه های اصلاح چمن که از توسعه مساجد و کوچه ها برای شهروندان حمایت می کند ، افزود: به مدت 40 سال 110 هزار شهروند در خیابان کرمان به دلیل طرح تعریض خیابان و یخ زدگی منطقه قادر به اقدام برای نوسازی نبودند. “در این دوره ، این مشکل حل شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *