اقدامات مدیریتی بهشت ​​زهرا (س) در بحران تاج به عنوان برگ زرین در تاریخ ثبت خواهد شد

[ad_1]

به گزارش شهر ، سعید عمرانی ، معاون دادستان قوه قضائیه و هیئت همراه به همراه سازمان بهشت ​​زهرا ، با اعضای ستاد بحران سازمان ملاقات کردند و خدمات آنها را در مدیریت بحران تاج تقدیر کردند و گفت: این یکی از سخت ترین و خدمات طاقت فرسا و با توجه به اعمال آن مرحوم توسط کارکنان محترم بهشت ​​زهرا (س) ، این کفایت اجباری که بر عهده همه افراد جامعه است به خوبی انجام می شود.

سعید عمرانی ، معاون دادستان کل و فرمانده بسیج قوه قضائیه افزود: در بحران تاج ، می بینیم که فضای بهشت ​​زهرا (س) بیش از پیش معنوی شده است و این معنویت از وفاداری و جهاد سازمان نشأت می گیرد. بهشت زهرا. “(س) بر اساس فرهنگ عاشورا ، عزت عزادارانی است که در سخت ترین حالت روحی ، به بهشت ​​زهرا (س) می روند تا کارهای آن مرحوم را در دستور کار خود داشته باشند.

وی در ادامه عملکرد بهشت ​​زهرا (س) را ستود و افزود: آنچه خداوند متعال در آیات و روایات به عنوان عمل صالح به آن اشاره کرده است و همه بندگان را به عنوان مقصد اصلی به سوی او هدایت کرده است. “به نظر می رسد این امر در قالب خدماتی که کارکنان بهشت ​​زهرا (س) به داغدیدگان ارائه می دهند ، به این معنی که خدمت بی قید و شرط و تکریم خلقت خداوند در شرایط سخت ، یک عمل صالح است.

در ابتدای این جلسه ، سعید هال ، مدیرعامل بهشت ​​زهرا (س) و شهردار حرم امام خمینی (ره) و رئیس ستاد بحران بهشت ​​زهرا (س) گزارشی از 19 ماه تداوم گزارش داد. در سال جاری ، معاون دادستان کل از کارکنان تشکر کرد و لوح سپاس را به آنها اهدا کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *