ایمنی ترافیک 13 نقطه تعریف شده در منطقه 15 –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15 ، مسعود لواف زاده با اعلام خبر فوق افزود: این نکات در جلسات پایش حوادث پلیس راهنمایی و رانندگی و بازدیدهای میدانی از منطقه و طی 3 ماه اول. امسال مشخص شد. ترافیک وجود داشت

به گفته وی ، این طرح با همکاری پلیس راهور به منظور کاهش ازدحام ترافیکی ، افزایش ایمنی ترافیک و کاهش تصادفات اجرا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه اقدامات انجام شده برای تردد را تشریح کرد و گفت: نصب بی نظمی در خیابان 17 شهریور روبروی حسینه کاشانی ها در جهت شمال به جنوب و بالعکس ، احداث میدان در کندرو بر روی امام علی (ع) بزرگراه در ولسوالی اتابک ، ساخت میز در زیر پل متوسلی ، انسداد پناهگاه در خیابان هاشمی ، پل مزینانی و تعمیر بشکه و استوانه در بزرگراه آزادگان و امام رضا (ع) از جمله این اقدامات است.

لواف زاده افزود: انجام اصلاح هندسی در خیابان اعظم نظامی روبروی ایستگاه آتش نشانی ، استقرار نیوجرسی در ورودی بزرگراه امام علی (ع) به بعثت شرق ، نصب تابلو ناهموار و سرعت 50 کیلومتر در بزرگراه امام رضا (ع) ، نصب علامتی برای نمایش عمومی بزرگراه امام علی (ع) ، نصب علائم و بشکه در بزرگراه آزادگان در غرب شرق بزرگراه شهید رستگاری ، استقرار در جنوب شمال بزرگراه امام علی (ع) قبل از رسیدن به ایستگاه BRT توسکا و جلوگیری از انحراف غرب به غرب بزرگراه آزادگان این یکی دیگر از اقدامات ترافیکی است که اجرا شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه افزود: وی همچنین پایه دوربین ها را در بزرگراه آزادگان و امام علی (ع) رنگ آمیزی کرد ، ایستگاه کنترل سرعت پلیس راهور را در بزرگراه امام رضا (ع) احداث کرد و عکسی از امام علی (ع) را روی آن نقاشی کرد. نیوجرسی.) بزرگراه در آنها بهبود یافته و زیباسازی شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *