بازدید معاون هماهنگ کننده امور منطقه ای از پروژه های منطقه ای –

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20 ؛ صبح امروز ، در دیدار با شهردار و مدیران شهری منطقه 20 و بازدید از پروژه ها ، معاون هماهنگ کننده مناطق شهری شهرداری تهران ، با ارزیابی روند خدمات رسانی برای اطمینان از حاکمیت شهری در این منطقه ، به شهروندان گفت: بر اساس گزارشی توسط مدیرکل ارائه شهرداری تهران ، وضعیت شهرداری منطقه 20 در سال گذشته بسیار مطلوب بود و امیدواریم شاهد توسعه خدمات و جلب رضایت بیشتر شهروندان از برنامه های انجام شده باشیم..

افشار با اشاره به سفر حمید محسنی معاون هماهنگ کننده منطقه ای شهرداری تهران و علی زندل مدیرکل هماهنگی ، نظارت و نظارت بر امور منطقه ای و هیات همراه ، گفت: توسعه و تردد سرانه ، پروژه های بزرگ و کوچک شهری مانند احداث پارکها و مناطق سبز ، احداث میدانها ، بهسازی و بهسازی باغها و معابر ، اقدامات ترافیکی ، پیاده روها ، ساخت فواره ها. در این زمینه و در این برنامه از تعدادی از پروژه های مورد بهره برداری و در حال اجرا بازدید شد.

وی گفت: زمین بازی خانوادگی ، پایانه و سوارکاری جوانمرد قصاب ، پارکهای مینیاتوری ، توسکا ، درختان زیتون ، قرمز مایل به قرمز و کودک پسند ، زمین چمن مصنوعی شهدای سرخ ، پیاده راه بی بی شهربانو ، خیابان کامل (شهدای ایران) ، چشمه ضلع شرقی عبدالعظیم (AS) ، خیابان شهید پریشانی ، باران راه باران و پیاده روهای خیابان شهید دستواره ، ساخت خانه محله حمزه آباد ، میدان امام هادی (ع) ، خیابان شهید عاصی تهرانی و خیابان شهید کاشانی از جمله پروژه های مورد بازدید بود.

شهردار این منطقه تصریح کرد: با تلاش مستمر دولت شهر منطقه و به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ، ایجاد توسعه اجتماعی و فرهنگی ، اولویت دادن به حمل و نقل پاک و انسان محور ، مدیریت پسماند و خدمات شهری و ایجاد مرکز گردشگری در این منطقه جنوب تهران از اولویت برنامه های توسعه در این منطقه است.

این گزارش نشان می دهد که جلسه پیگیری با حضور معاون هماهنگ کننده امور مناطق شهرداری تهران ، مدیرکل هماهنگی ، نظارت و نظارت بر امور مناطق ، شهردار ، معاونین ، مدیران اجرایی و شهرداران منطقه 20 برگزار شد. شهرداری های منطقه مورد مطالعه قرار گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *