برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با دنبال کردن پروتکل ها –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از معاون ارتباطات و روابط بین الملل شورای اسلامی در تهران ، سید ابراهیم امینی ، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، ریاست یکصد و بیست و دومین جلسه علنی شورا را در روز سه شنبه ، 30 تیرماه 1400 ، انجام داد. در آغاز در سخنان خود ، با اشاره به تعطیلات کنونی و ظهور مجدد ویروس کرونا ، در دستور وی آمده است: “هموطنان عزیز و همشهریان تهرانی و حتی مقامات عالی رتبه ای که توانسته اند واکسن را دریافت کنند در تعطیلات فعلی و در حالی که بیمارستانها مجدداً با پیک کرونر روبرو هستند ، حداکثر پروتکل ها از به خطر انداختن جان خود و دیگر هموطنان جلوگیری می کنند.

نایب رئیس شورای شهرداری تهران گفت: طی روزهای اخیر اخبار نگران کننده ای از نگرانی های شهروندان عزیز خوزستان به دلیل وضعیت نامساعد بهداشتی و کمبود آب و برق به گوش می رسد. قطع و کمبود پی در پی برق و در مواردی کمبود آب آشامیدنی در گرمای طاقت فرسای خوزستان و از بین رفتن دام و دام برای دهقانان که تنها منبع معیشت آنها دام است ، خود باعث خشم و بدبختی این عزیزان می شود. هموطنان

وی ادامه داد: شرایط سخت کرونا و لزوم رعایت بهداشت شخصی و استفاده از مواد بهداشتی و آب و برق نیز شرایط را دشوارتر کرده است.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی لازم است شرکت کنندگان و مسئولان مربوط به رعایت حق داشتن آب آشامیدنی و برق کافی به عنوان نیازهای اساسی انسان ، تمام تلاش خود را برای حل مشکل این شهروندان انجام دهند ، یعنی تا آب و برق لازم را در اسرع وقت تأمین کند. “مورد استفاده قرار گیرد.

امینی افزود: تقاضای معترضان از خوزستان مشخص است ، تأمین آب و برق! در چنین شرایطی ، هر پاسخ دیگری به مردمی که هنوز گلوله ها و آوارهای دشمن بعث را بر روی در و دیوار خانه های خود و بازماندگان مقاومت و فداکاری شدید شیرها و شیرها بر روی این زمین باقی گذاشته اند ، اعراب ، فارسها و پرستشگران بختیاری در همه جا هستند. استان خوزستان قابل مشاهده ، غیرقابل قبول و تنها باعث خوشحالی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی از جمله وهابی ها و صهیونیست ها می شود ، به طوری که آنها می توانند از نارضایتی ها بهره برداری کنند و در تصورات سخت خود مردم را که مدتها از مرزهای کشور محافظت می کردند محروم کنند . متعلق به وطن دوردست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *