برداشتن بخشی از صفحات فرسوده از منطقه مصوب پارچه فرسوده در پایان سال 1400 –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از اداره ارتباطات و روابط بین الملل تهران ، کاوه حاجی علی اکبری با اعلام این خبر ، خاطرنشان کرد: با داشتن سه شرط میکرودرم ، نفوذ ناپذیری و بی ثباتی حدود 800 هکتار ، که در سالهای اخیر در خارج از محدوده فرسوده و برای انواع مختلف تصویب شده است. به منطقه سایش تهران پیوست شده اند و مشمول تسهیلات و مشوق های ویژه برای منطقه سایش می شوند.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهری تهران ضمن ارزیابی از پیگیری های مستمر شهرداری تهران و همکاری وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون ماده 5 تهران در سال 1399 ، خاطرنشان کرد: ابلاغیه این مصوبه فرصت خوبی برای بخش قابل توجهی از ساکنان فرسوده ، به منظور لذت بردن از آنها ، علاوه بر امکانات تشویقی برای تخریب و نوسازی ، آنها همچنین باید ویژگی های فرار خود را بازسازی کنند.

وی با اشاره به بند 2 این مصوبه توضیح داد: با توجه به اینکه 15 سال از ابلاغ 3268 هکتار از مناطق با پارچه های فرسوده می گذرد ، مقرر شد بلوک های شهری واقع در مناطق از پیش مصوب دارای بیش از 50٪ علائم ثبت نام تا پایان سال 1400. “ساختمانهای واقع در آن بازسازی ، بازرسی و از منطقه سازه های فرسوده و غیرفعال در تهران خارج شده اند.

علی اکبری گفت: “این تصمیم سازمان بازسازی شهر تهران را بر آن داشت تا سال آینده از طریق دفاتر توسعه محله و در صورت ترک منطقه مصوب بافت فرسوده ، به ساکنان بافت های فرسوده اطلاع دهد.” فرصت را از دست ندهید امکانات و مشوق های نوسازی در ملک شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *