برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مترو با حضور شهردار تهران –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از روابط عمومی و روابط بین الملل شرکت راه آهن در تهران و حومه (مترو) ، در سالهای اخیر مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مترو بطور منظم و به موقع برگزار می شده است که منجر به اعطای جایزه بسیاری از افراد شده است. مصوبات و دستورات. جلسات سالهای گذشته

در مجمع عمومی در سال 1399 ، ضمن در نظر گرفتن برخی موارد مطرح شده توسط حسابرس و بازرس جلسه ، تصمیماتی برای رسیدگی به موارد حقوقی مربوط به اسناد مالی و دارایی شرکت مترو گرفته شد و تصمیم بر این شد که شهرداری تهران به عنوان یک فوق العاده موسسه شرکت مترو ، در برخی موارد مقامات مربوطه وارد مذاکره می شوند.

در پایان مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مترو ، دکتر سید مناف هاشمی ، رئیس هیئت مدیره شرکت مترو ، فعالیت های انجام شده در دوره فعلی دولت شهر برای توسعه حمل و نقل شهری را توصیف کرد. پایتخت ، به ویژه متوسط ​​سابقه بهره برداری از 10 کیلومتر و 8 ایستگاه در سال. وی توجهات خود را به دوره فعلی دولت شهر جلب کرد و در پایان مجمع عمومی از تلاش های هیئت مدیره ، مدیر عامل و حوزه مالی و اداری شرکت مترو که نتایج آن منجر به برگزاری جلسه به موقع و مطلوب سالانه شد ، تقدیر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *