تا هفته آینده ، 8 بازار تره بار عملیاتی می شود –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر ، سعید راد ، مدیرعامل سازمان مدیریت بازار میوه و تره بار در شهرداری تهران ، سه شنبه – 4 مرداد 1400 – در مراسم افتتاحیه و بهره برداری از پروژه های سازمان مدیریت میدان شهرداری. استقبال از مهمانان ، تهران تاکید کرد: امروز 8 بازار و میدان باز می کنیم و 8 بازار دیگر نیز تا هفته آینده به بهره برداری می رسد ، زیرا ساخت آنها حدود 96 تا 98 درصد پیشرفت کرده است.

وی افزود: مزیت بازار میوه و تره بار قیمت ، کیفیت و دسترسی آسان ساکنان محله است. ما در بازار میوه و تره بار تلاش می کنیم خدمات خوب و با کیفیتی را به شهروندان تهرانی ارائه دهیم.

سعید راد ادامه داد: میانگین تفاوت قیمت میوه و تره بار در بازار میوه و تره بار با سایر مناطق شهر بین 40 تا 45 درصد است. از نظر تأمین غذاهای دریایی ، غرفه آب بازار صادقیه علاوه بر استقرار غرفه آبی جلال آل احمد ، در حال حاضر 94 درصد پیشرفت داشته و در هفته های آینده به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه ما نگرشی جامع نسبت به فناوری و توسعه داریم ، گفت: “تمرکز ما بر افزایش توسعه بازار در مناطقی است که مردم قدرت خرید کمتری دارند.” از هشت بازار که امروز افتتاح می شود ، سه مورد در منطقه 20 ، یکی در منطقه 14 ، یکی در منطقه 15 ، یکی در منطقه 8 و دیگری در منطقه 5 است. در هشت بازار دیگر در تلاش هستیم تا بتوانیم حجم زیادی از بازار را پوشش دهیم. مردم و نه کمتر

مدیرعامل سازمان مدیریت میوه و تره بار شهرداری افزود: با وجود شرایط ، ارزان ترین میوه در سازمان میادین در ایران به صورت خرده فروشی عرضه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *