تبریک عید قربان به مناسبت عید قربان در منطقه 20-

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20 ؛ فرهاد افشار ، شهردار منطقه گفت: با اجرای ویژه برنامه های فضایی فرهنگی و محیط زیستی ، شهرداری منطقه 20 آماده جشن عید قربان و میلاد فرخنده حضرت امیرالمومنین (ع) است.

افشار به تزئین معابر و میادین اشاره کرد و گفت: ایجاد فضا برای ساختمان ها و محوطه های اصلی ، معابر و میادین منطقه با نصب نخ های رنگی و پرچم های تزئین شده به نام مولوی متقیان علی (ع) ، نصب و نمایش بنر بر روی آثار فرهنگی ساختارها و طرح کلیه طرح های 4 تلویزیون شهری ، تکان دادن پرچم های ایرانی و رنگی و میله های بلند پرچم ، تزئین با نخ و پارچه های روشن ، نصب کتیبه های رنگی ، نصب پرچم های رنگی و عناصر سبک اقدامات انجام شده. این مورد در مورد عید سعید است قدیر

او پرچمی در هر خانه ای حمل می کرد ، با خانواده شهدای سادات دیدار و تجلیل کرد ، پرچم هایی را بر سر خانواده شهدا نصب کرد و تندیس شهدا را اهدا کرد ، کاروانی از نور ، امید و شهر را با اجرای سرود قرار داد. ، آهنگ ها و سرودهای گروه سرود ، از قرائت های مذهبی و کریسمس در خیابان ها و میادین شهر و ایجاد صحنه موقت فرهنگی ، هنری و موسیقی به عنوان ویژه برنامه های عید سعید غدیر نام برد.

افشار افزود: به همین مناسبت با مشارکت خیرین منطقه ، کمک های وفادار برای حمایت از نیازمندان در قالب علوی برکت ، عیدان قدیر و غذای عمومی و نذورات انجام می شود.

شهردار منطقه محتوای فرهنگی متناسب با ایام دهه استان را تهیه و تولید می کند و به نفع شهروندان و دعوت مجازی برای برگزاری دومین مسابقه خطبه خوانی غدیر ، مسابقه عکاسی و مسابقه غدیر در کانال های مجازی بارگذاری می کند. از 20 محله ذکر شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *