تحقق تهران هوشمند موفقیت بزرگ از دوره پنجم مدیریت شهری –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر ، پیروز حناچی ، شهردار تهران در مراسم افتتاح سیستم TOD (توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی) و مراسم ارزیابی اعضای شورای راهبردی تهران که امروز شنبه برگزار شد ، گفت: ، 30 آگوست 1400..: قرار است دوره اصلی توسط نامزدهای شهردار تهران ارائه شود و سپس خبرنگاران هانی به طور مداوم برنامه های شهردار را زیر نظر دارند و بر اجرای این طرح ها نظارت می کنند.

وی افزود: “نکته جالب این است که بیشتر برنامه ها و برنامه ها در برنامه های نامزدهای این دوره شهرداری است.” به عنوان مثال ، در یکی از برنامه های آنها موضوع کاهش شدت انرژی در تهران و توسعه پیاده روی و مسیرهای دوچرخه سواری

وی با بیان اینکه در این مدت به موفقیت های بزرگی دست یافته بودیم ، افزود: در بحث اطلاعات تهران ، این جلسات حداقل برای من مفید بود که از دولت چه بخواهم و چه کارهایی را دنبال کنم.

حناچی ادامه داد: موضوعات مطرح شده در این زمینه ادامه خواهد یافت و قطعاً باز نخواهد گشت و ذینفعان سعی می کنند به راه خود ادامه دهند.

شهردار تهران افزود: در حوزه حمل و نقل عمومی ، موضوع دوچرخه و دوچرخه های مشترک با کد QR ، میزان استفاده از دوچرخه در شهر تغییر کرده و سه برابر شده است.

وی افزود: البته شهرداری تهران برای تداوم این روند کمک و مساعدت کرده است و حرکت مشابهی در دیگر کلانشهرهای کشور انجام شده و به یک روند تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: البته نباید از انتقادات و مطالبات صرف نظر کرد تا این روندها به طور جدی ادامه یابد. در شورای جدید ، ما اطمینان داریم که این روند با سرعت بیشتری دنبال می شود.

حناچی یادآور شد: در ابتدای این دوره مدیریت شهری میزان زباله بالای 7000 تن بود اما اکنون به 5700 تن کاهش یافته است ، بخشی از دلیل این کاهش مربوط به ایستگاه های متوسط ​​است و قسمت دیگر مربوط به ایستگاه های متوسط ​​است. مربوط به اطلاعات و تجهیزات مربوط به بازیافت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *