توزیع عادلانه خدمات بین شهروندان ، متناسب با نیازهای مناطق –

[ad_1]

جلال بهرامی ، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار شهریکی از مهمترین مسائل پایتخت در زمینه خدمات شهری به عنوان سرانه خدمات نامناسب در شهر تهران و می افزاید: برخی از خدمات سرانه نسبت به کلانشهر بودن تهران صحیح است ، اما توزیع آن در سطح شهر درست.

وی گفت: سرانه فضای سبز برخی مناطق و محله های تهران از حد استاندارد بیشتر است در حالی که برخلاف آنها برخی مناطق و محله ها سرانه خدمات بسیار پایینی دارند و نزدیک به صفر هستند. در زمینه هایی مانند فرهنگ ، جامعه و تبلیغات نیز همین امر صادق است.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه هدف اصلی ما توزیع عادلانه خدمات متناسب با نیاز منطقه است ، افزود: شهرداری برای توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر و متناسب با نیازهای منطقه و اقتصادی تلاش می کند. شرایط آنها درآمد کمی دارند.

وی شهر تهران را یک کلانشهر عنوان کرد که در آن زندگی به طور طبیعی مشکل است و توضیح داد: اگر شهروندی که در تهران زندگی می کند به غیر از پایتخت بودن تهران با مشکلات شهری روبرو شود ، زندگی بسیار دشوار می شود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: برنامه ای برای جایگزینی خدمات و محیط زیست شهر داریم که برخی از آنها در ادامه اقداماتی است که یا انجام می شود و یا در حال انجام است اما اکنون در تلاش هستیم تا کیفیت و سرعت ارائه خدمات را افزایش دهیم. به شهروندان “به منظور ادامه ارائه خدمات با کیفیت ، ما قصد داریم به شهروندان نشان دهیم که مدیریت شهری جدید به صورت واقعی به آنها خدمت کرده است.

بهرامی همچنین یکی از مشکلات مدیریت شهری را عقب نشینی شهروندان از دخالت در امور شهر عنوان کرد و توضیح داد: گاهی شهروندان تنها می مانند و گاهی مقامات اخراج می شوند و هر دو اشتباه می کنند. ما در کنار شهروندان هستیم و از مردم می خواهیم در مدیریت شهری همراه ما باشند ، زیرا ما مدیران را به دست نیاورده ایم ، اما برای خدمت در این سمت آمده ایم.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران همچنین از تدوین برنامه راهبردی برای حفظ شهر در پاییز و زمستان خبر داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *