جشن پیرغلامان و خادمان حسینی منطقه 13 –

[ad_1]

در حاشیه این مراسم ، شهردار منطقه 13 میتبی شکری به خبرنگار شهری گفت: در این مراسم پرچم تغییر کرد ، پدرسالاران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قدردانی کردند و ایام سوگواری امام حسین (ع) ع) با هیئت های مذهبی آغاز شد. “

وی افزود: هدف اصلی ما این است که این حرکت و مراسم را به سمت استفاده مردم محور و استفاده بهینه از ظرفیت های مدنی و مشارکت آنها سوق دهیم.

وی در برنامه امروز با دعوت اقشار مختلف شهروندان منطقه 13 اظهار داشت: منطقه 13 بیش از 130 هیئت مذهبی دارد و در هر منطقه حدود 40 ستون ، موکب و هیئت وجود دارد. با یک هدف مشخص ، ما سعی کردیم تمرکز مراسم محرم را در دسترس مردم و مشارکت عمومی قرار دهیم و شهرداری نقش حمایتی و لجستیکی ایفا کند ، به طوری که مراسم و عزاداری ، که هزاران سال است به صورت عمومی برگزار می شود. ، جنبه دولتی ندارند.

به گفته شکری ، برنامه های مناسبی برای محرم با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، پلیس راهنمایی و رانندگی ، پلیس و هیئت های مذهبی منطقه 13 طراحی شده است.

شهردار منطقه 13 تاکید کرد: شهرداری منطقه تمام تلاش خود را برای برگزاری مراسم با کیفیت محرم و رعایت همه جوانب و مسائل بهداشتی مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب انجام می دهد تا همه مردم با خیال راحت این رویدادها را ترک کنند.

در پایان این مراسم ، پرچم گنبد حرم حضرت اباعبدالله (ع) که چند روزی است در منطقه سیزدهم است با حضور جمعی از شهروندان این منطقه در دوم به اهتزاز درآمد. مربع نیروی هوایی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *