حذف تخلفات 7 مورد ساخت و ساز غیرقانونی در منطقه 19 –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19 ، علی توکلی ، شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: و آنها اخطارهای لازم را دریافت کردند که متاسفانه سازندگان آنها نادیده گرفتند.
به دلیل این مشکل ، طی اقدامات فوری عوامل شهرداری در این منطقه ، با اخذ دستور قضایی و هماهنگی از کلانتری 152 خانی آباد نو ، پلیس امنیت در پایگاه دهم ، نیروهای پلیس و راهداران و استخدام نزدیک به 40 نیروی نیروهای شهرداری علاوه بر کف و کف ، در منطقه احمد خمینی ، کوچه های بلوار فاطمه الزهرا و کدخدایی چهار دیوار و یک اسکلت ساخته شده است ، و کوچه گلها در احمدیه نابود و نابود شد.
شهردار منطقه با بیان اینکه بیشتر زمین های منطقه 3 به ویژه در مناطق نعمت آباد ، شهید کاظمی و هالازیر نیز در محدوده شهر استعداد دارد گفت: این موضوع بدون در نظر گرفتن ماده 101 قانون شهرداری باعث تقسیم زمین می شود. و در نتیجه ، تشکیل دانه های ریز در این محله ها ، و همچنین تغییر کاربری زمین های کشاورزی به مسکونی ، بدون در نظر گرفتن برنامه ریزی شهری و برنامه های تفصیلی و قوانین شهرداری انجام شد. علاوه بر این ، انتقال این املاک با سند اجاره کمک مالی انجام می شود.
وی با بیان اینکه قسمت دیگری از این تخلفات به دلیل وجود فضاهای آسیب پذیر و صعب العبور شهری در این منطقه است ، تأکید کرد: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی در این منطقه به منظور حمایت از حقوق شهروندان و از این نظر با جدیت دنبال می شود. افسران پیشگیری از ساخت و ساز به طور مداوم در حال گشت زنی برای مقابله با این ساخت و سازها و جلوگیری از هرگونه تخلف هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *