رصدخانه تهران مرکز دانش شهر است –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار این شهر ، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه بازدید رئیس و کمیته امور داخلی مجلس شورای اسلامی از رصدخانه تهران با موضوع گزارش عملکرد و چالش های سازمان مدیریت بحران استان تهران “که ابرشهرها باید به طور مداوم دنبال کنند ، مسئله پایداری شهر است”.

وی با اشاره به ابعاد مختلف مقاومت ، افزود: به عنوان مثال ، هنگام بحث در مورد زلزله ، شناسایی گسل های مختلف ما را از حوادث احتمالی آگاه می کند.

حناچی همچنین با اشاره به وقایع غیر قابل پیش بینی ، پیش بینی سیل و آتش سوزی ، ادامه داد: باید آمادگی لازم برای وقایع غیر قابل پیش بینی وجود داشته باشد.

شهردار تهران یادآور شد: از رصدخانه شهر و داده های ارائه شده در آن برای تصمیم گیری و تصمیم گیری ، چه بلافاصله و چه در بلند مدت و میان مدت ، انتظار می رود دانش و بینش مدیران شهری در مورد بحران ها را فراهم کند.

وی افزود: در مناطق قابل پیش بینی مانند سیل و جاری شدن سیل در اثر بارندگی های سیل آسا و آتش سوزی ، تلاش کرده ایم مقاومت در تهران را افزایش دهیم. به عنوان مثال ، شیرآلات هیدرانت در ابتدای این دوره 2200 بود که اکنون به 8000 رسیده است.

حناچی با اشاره به افزایش تجهیزات ایمنی و اطفا حریق در این دوره از حاکمیت شهری ، اظهار داشت: این اقدامات باعث افزایش قدرت و توانایی مدیران شهری در شرایط بحرانی و مهمتر از همه سیستم هایی مانند داده های ارائه شده در رصدخانه شهری As مرکز دانش ، همچنین باعث افزایش هوش مدیران می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *