رضایت شهروندان سهم قابل قبولی در موفقیت منطقه است –

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، در این جلسه که با حضور پیمان پورنصر شهردار منطقه برگزار شد هر یک از معاونین و فرمانداران گزارشات ، موارد و افق آینده خود را بیان کردند در هر حوزه انتخابیه.

شهردار منطقه با تشریح برخی موارد ، گزارشی ارائه و اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات جلسه قبل را مورد بررسی قرار داد و گفت: تشکیل جلسه معاونین شهرداری فرصت مناسبی برای بررسی پرونده های جاری و اجرایی در مناطق مختلف است ، برنامه های همپوشانی و از تکرار جلوگیری کنید. کار کنید. هر یک از علی البدل ها یک نهاد اجرایی دولت شهر هستند و همکاری و مشارکت همه کارکنان و ادارات اجرایی می تواند در تقویت دولت شهر از همه جنبه ها موثر باشد.

شهردار منطقه با ارزیابی روند خدمات رسانی ، تأکید کرد: باید ضمن انجام کارهایی که در چارچوب مقررات انجام می شود ، برای دستیابی به رضایتمندی شهروندان اقداماتی انجام شود.

در این جلسه اهمیت اولویت ها در مأموریت های سازمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و گزارش کاملی از شاخص های ارزیابی منطقه و عناصر مختلف ، خدمات و تداوم ارائه شد ، توجه ویژه به موقعیت پیشرو منطقه در بین 22 منطقه از مناطق تهران در شرایط فعلی. در این شرایط با نیرو و جدیت بیشتری ، تکمیل و افتتاح محصولات نیمه تمام و بهره برداری به موقع ، جدیت در گزارش دهی به مردم (شهری ، مالی ، اجتماعی و غیره) ، استفاده از ظرفیت روابط عمومی در پورتال و فضای مجازی در همان بخش ، ارائه گزارش کمیته واقعیت ها و معاملات فیزیکی و پیشرفت ، ارائه گزارش پروژه ها و فعالیت های کلیدی در سال 1400 توسط نمایندگان ، ارائه گزارش وضعیت معاهدات منطقه ای در 1400 ، ارائه گزارش عملکرد معاون وزیر دارایی و اقتصاد. مسائل مالی و حفظ موقعیت برتر در منطقه) ، ارائه گزارش سه ماهه در مورد اجرای خدمات بازرسی منطقه ای ، تأکید بر احترام مشتری و برخورد صحیح با شهروندان ، ادامه اجرای به موقع و دقیق برنامه نگهداری شهر ، اجرای دقیق برنامه طرح زباله و ورزش ، رعایت حداکثر پروتکل های بهداشتی ، اجرای مناقصات از طریق سیستم به منظور شفافیت و … یکی از موضوعات مهمی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

گفتنی است مدیر خدمات بازرسی منطقه ای گزارش جامع و کاملی از سامانه های 1888 و 137 در سه ماه اول سال 1400 ارائه کرد که نشان دهنده رضایت شهروندان و کاهش زمان پردازش پیام نسبت به سال گذشته بود. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *