رنگ آمیزی آسفالت 2500 هزار متر مربع جاده / دست از دست دادن عملیات مجتمع های اسب

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهرعلیرضا جاوید سرپرست شهرداری تهران با آرزوی شفای عاجل برای رئیس شورای شهرداری تهران گفت: ایجاد کنید. از امروز ، معاون هماهنگ کننده امور مناطق ، پس از شنیدن دستورالعمل ها و هشدارهای شورا ، این اقدامات را با روحیه بیشتر و تلاش مضاعف ، به ویژه نظارت بر پروژه های کوچک محلی و منطقه ای و گاهی پروژه های شهری ، دنبال می کند.

وی افزود: موضوع حفظ وضع موجود و کیفیت زندگی شهر و شهروندان و حفظ شهر در زمینه خدمات شهری از دیگر نکات مورد توجه است و تاکید می شود که هم معاونت خدمات شهری و هم معاون هماهنگ کننده مسائل منطقه ای جدی تر هستند ، به ویژه در دوره گذار. “وضعیت فعلی را داشته باشید و وضعیت فعلی مناطق را به رضایت نسبی تبدیل کنید. این موارد هنگام بحث در مورد لایروبی رودها به دلیل نزدیکی پاییز و بارندگی به طور مکتوب به ویژه تأکید می شود. همچنین ، در زمینه نگهداری و تعمیرات شهری ، موضوع نگهداری آسفالت بسیار مهم است و بنابراین یک طرح آسفالت اضطراری از ابتدای حضور من در زمینه نگهداری تهیه شده است ، اما به دلیل بار مالی و نیازهای اداری نیاز به هماهنگی بین من و آقای زاکانی دارد.

جاوید افزود که مشاهده عمومی گسترده ای در تمام شریان های اصلی ، شریان های بزرگراه ها و جاده های فرعی و حتی محله ها و ولسوالی ها وجود دارد که در ماه سپتامبر یا اکتبر آغاز می شود. این دوره کوتاه مدت یک ماه و میان مدت سه ماه است. این پروژه دارای بودجه مصوب 2 میلیون و 500 هزار متر مربع از معابر تهران با حداقل تناژ 120 هزار تن است. البته این بودجه برای کل سال است که برنامه آن باید به توافق برسد و اعتبارات آن از قبل برنامه ریزی شده است و بودجه جدیدی به آن اختصاص نمی یابد.

شهردار تهران در مورد هشدار یکی از اعضای شورا در مورد لزوم تعلیق دعوت عمومی برای مشارکت در بازسازی ، تجهیز و بهره برداری از مجتمع های اسب و انتقال 12 ساله آن توضیح داد: به دنبال هشدار قبلی ، شورا بر مسائل اجتماعی تأکید کرد. و نماینده فرهنگی ، که در حال حاضر قراردادهای جدیدی در حال بررسی است که فوراً مورد نیاز نیست تا بتوانیم برای آقای زاکانی و شورای شهر برنامه داشته باشیم.

وی در خصوص موضوعی که یکی از اعضای شورا در خصوص توسعه و توجه به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) مطرح کرد ، افزود: خوشبختانه شرکتی در دولت و وزارت راه و شهرسازی راه اندازی شده است. مراقبت از مقدسات مقدس به نظر می رسد در این مدت ما تغییر بزرگی در مراقبت از قبور قدیس و امامزادگان خواهیم داشت. پیشتر ، مناطق مذهبی شمال و جنوب را با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم و امامزاده صالح مورد بحث قرار دادیم ، که امیدواریم در این مدت محقق شود ، زیرا این امر باعث بسته شدن ستون فقرات تهران در حوزه های معنوی و مذهبی و شاید آسیب های اجتماعی بسیار می شود. به برکت آثار و عوارض جانبی روحی.

مهدی عباسی ، یکی از اعضای شورا ، در اظهاراتی اظهار داشت: “انتظارات شورای نگهداری شهر از خدمات شهری جدید نیست و با هزینه مضاعف است و کلیه تعهدات و قراردادها برای نگهداری شهر ارائه شده و بودجه آن اختصاص داده شده و در حال کار است. وی افزود: اما باز هم شاهد این کاستی هستیم و این موضوع در زمینه مسائل منطقه ای و خدمات شهری باید با مراقبت ویژه تحت نظارت قرار گیرد و پیمانکاران موظف شوند با برنامه ای مشخص و ستادی ویژه برای رفع این مشکل در همه مناطق تهران اقدام کنند. مخازن برای شناسایی و تعمیر برخی از این مخازن جمع آوری زباله نیز توسط ارائه دهندگان خدمات بازیافت شهری در مناطق سازماندهی شده و تحت حمایت شبکه ای فعالیت می کند و در واقع موضوع جمع آوری زباله دارای ذینفعان است و این مسئله نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

ضرورت توجه به مخازن زباله آسیب دیده

جاوید در ادامه توضیح داد: “این لهجه من است و ما لهجه خود را دو برابر می کنیم.” مخازن باید تعمیر و تعویض شوند. البته مسئله مخازن در بودجه های منطقه مورد بحث قرار گرفته است و ما باید در این دوره انتقالی فوراً کارهای هدفمند را انجام دهیم. ما باید به طور متمرکز معاونت خدمات شهری و معاونت تامین مالی حدود 40 تا 45 هزار تانک را تحت نظر داشته باشیم و 10 تا 15 هزار تانک جدید جایگزین و مخازن آسیب دیده را ترمیم کنیم.

وی ادامه داد: به نظر می رسد در این دوره ما نیاز به تغییر و تحول مجدد در این زمینه داریم و باید در موضوع زباله تجدید نظر کنیم. حدود 15 سال از پروژه پسماند می گذرد و ما می توانیم در پروسه شهرسازی و صدور مجوز روی این موضوع کار کنیم. “برای هر ملک یک سطل زباله در نظر بگیرید تا فرد مجبور نباشد زباله ها را از خانه به انتهای کوچه برده و وارد مخزن شود. با روش و مدل جدید می توان بستر زباله را نیز حذف کرد. البته این طرح بدون موفقیت اجرا شد که باید بهبود یابد و با موفقیت اجرا شود.

خانواده های کارکنان شهرداری واکسینه شده اند

سرپرست شهرداری تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تشکر از مدافعان و رزمندگان برای سلامتی ، به اهمیت واکسیناسیون مسئولان شهرداری و تمرکز شورا بر این نکته اشاره کرد و یادآور شد: بلافاصله پس از این موضوع 3 مرکز در نظر گرفته شد. برای این کار و امروز مرکز چهارم توسط سازمان فرهنگی هنری افتتاح می شود. در روزهای اولیه به ستاد تهران کرونا اطلاع داده شد که طبق برنامه شورا ، ما هیچ محدودیتی برای حمایت از ستاد کرونای تهران اعمال نمی کنیم و همه امکانات و ظرفیت شهرداری در خدمت این ستاد است. همچنین پس از واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران ، خانواده های کارکنان را در طرح واکسیناسیون تحت پوشش قرار می دهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *