شرکت کامل در اسکن واکسیناسیون جهادی –

[ad_1]

به گزارش شهر ، با اشاره به روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران ، دیدار رهبران و مدیران سازمان مدیریت بحران و معاون فرهنگی و هنری شهرداری تهران ، آخرین جزئیات مدیریت بحران با تاج تهران مرکزی ، به ویژه از زمان آغاز اسکن جهادی 26 مرکز ثابت ، سیار و خودرو ، امکان همکاری دو سازمان برای تقویت این پویایی و سایر خطرات و مسائل مربوط به امنیت شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام میثم امرودی ، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت که این سازمان در تخصیص برخی از صندلی های خود به محل تزریق واکسن کرون مشارکت داشته و همچنین از طرح راه اندازی اتوبوس سیار برای تزریق واکسن استقبال کرده و آمادگی خود را اعلام کرد. اعلام می کند: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران آماده است تا با تمام توان و ظرفیت خود در تزریق واکسن های ضد بیماری کرونر قلب مشارکت کند.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با تشریح نحوه اطلاع رسانی واکسیناسیون علیه بیماری کرونر قلب گفت: تولید محتوای آموزشی و تبلیغاتی برای تشویق شهروندان به پیروی از توصیه های بهداشتی در برابر بیماری کرونر قلب در دستور کار قرار دارد. این سازمان و این پیام ها باید بازنشر شوند. “در دسترس همه است.

حجالاسلام امرودی ظرفیت مجموعه های سازمان شامل سینماها ، پردیس ها ، مراکز فرهنگی ، کتابخانه ها و باغ های موزه را قابل توجه خواند و تاکید کرد: این قابلیت ها می تواند به اطلاع رسانی و آموزش شهروندان در زمینه خطرات طبیعی و بلایای ناشی از دست بشر کمک کند. قرار گیرد.

در ادامه این نشست ، علی نصیری ، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران و معاون شهردار ستاد مدیریت بحران استان تهران نیز به پیامدهای روانی شیوع ویروس کرونا در جامعه اشاره کرد و گفت: «مردم این روزها جشن می گیرند. «از جمله جشن پیوند و حتی مراسم عزاداری برای عزیزانشان محروم شد و باید در این زمینه چاره ای اندیشید.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران گفت: سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران در قالب کار کارکنان ، بین سازمانها و بخشهای مختلف دولت شهر هماهنگ می کند و به همان شیوه زمان اخیر عمل کرده است. اسکن علیه تاج و همه ادارات شهرداری مشتاقانه در این حرکت شرکت کردند که هدف آن نجات جان شهروندان است.

نصیری با بیان اینکه مردم باید همچنان به رعایت نکات بهداشتی و ایمنی و همچنین واکسیناسیون تشویق شوند تا جامعه بتواند به ایمنی کامل برسد ، اظهار داشت: بسیاری از کاستی ها و اختلالات ریشه فرهنگی دارد و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دارای اختیارات خود است. یک دست قدرتمند از دولت شهر در حل چالش ها.

معاون شهردار در ستاد مدیریت بحران در شهرداری تهران ادامه داد: مردم باید تشویق شوند تا از فرصت استفاده کرده و واکسینه شوند و خود ، خانواده و جامعه را در امان نگه دارند.

در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد که زمینه های تدوین تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان مورد بررسی قرار گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *