شناسایی و تعیین تکلیف یکی از مهمترین پرونده های شهرداری تهران –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از پایگاه خبری معاون مالی و اقتصاد شهری ، سید امیرحسین شمس هنگام اعلام این خبر گفت: به درخواست قیمت آن ، در سال 1391 ، در شعبه 112 دیوان عمومی دادگستری مجموعه عدالت در مرحله اولیه ، دادگاه به شاکیان دستور دادخواست دادخواست داد و شهرداری به 2648 میلیارد ریال محکوم شد.
وی افزود: در پی محکومیت شهرداری تهران در دادگاه بدوی و همچنین رد درخواست تجدیدنظر شهرداری در شعبه 3 دادگاه تجدید نظر تهران با اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری و آن پذیرش در قوه قضائیه ، برای اعاده دادرسی در شعبه اول ، دیوان عالی کشور فقدان دارایی شاکیان و همچنین عدم اعمال ماده 101 قانون شهرداری را ارجاع داده و ثابت کرد ، ضمن نقض احکام اولیه و فرجام خواهی با صدور حکم شهرداری با ارزش مالی 2684 ریال حقوق شهرداری تهران.
شمس با اشاره به توجه ویژه اداره قضایی برای جلوگیری از سوء استفاده از حقوق شهر ، گفت: در 30 ماه از حضور من در مرکز حقوقی شهرداری تهران ، 8 پرونده مهم به ارزش 16000 میلیارد ریال دریافت شده است. “ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری تصویب شد و پس از تجدید نظر حکم شهرداری صادر شد که نشان دهنده نگرانی قوه قضائیه از حمایت از حقوق عمومی است.
در پایان رئیس مرکز حقوقی شهرداری تهران ضمن تقدیر از تلاش های همکاران و کارشناسان حقوقی این مرکز بر تأکید بر تلاش مستمر برای حفظ حقوق عمومی شهر و شهروندان تاکید کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *