صحبت با مردم مهمترین ابزار برای شناخت نقاط ضعف مدیریتی است –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر ، حجت الاسلام میثم امرودی ، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همراهی جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد سازمان ، از طریق سوالات و نگرانی های شهروندان تهرانی پاسخ داد. سیستم 1888. روز سه شنبه ، 16 ژوئن. حمیدرضا نصیریان ، رئیس 137 سیستم مدیریت شهری ، مهتبا موسوی ، رئیس ، فاضل حیدری ، معاون ارتباطات و داود باقرزاده ، معاون بخش اطلاعات و عملیات از سال 1888 ، با کنفرانس ویدیویی در مصاحبه شرکت کردند. فرهنگ ، علیرضا زندوکیلی ، معاون وزیر هنر ، برومند نامداری ، مدیرکل نظارت و بازرسی ، رضا تاجیک ، مدیرکل امنیتی و سعید صدرائیان ، مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حجت الاسلام امرودی در این گفتگوی سه ساعته.

برومند نامداری ، مدیرکل نظارت و بازرسی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، درباره چگونگی این اتفاق توضیح داد: سیستم 1888 سالهاست که در شهرداری تهران فعال است تا سریع ، دقیق و صحیح به شهروندان و سازمان ها پاسخ دهد. ، شرکت ها ، نمایندگان مجلس و مناطق شهری در یک زمان خاص. آنها از طریق تلفن به شهروندان پاسخ می دهند.

وی افزود: پیش از این سازمان فرهنگی هنری تحت نظارت اداره امور اجتماعی با پیگیری هایی که به دلیل رشد پیشنهادات ، انتقادات و حتی تشکر و قدردانی از فرهنگ و سازمان هنری از شیوع تاج. با پیشنهادی که اداره کل بازرسی از سازمانهای فرهنگی و هنری به سازمان بازرسی شهرداری تهران ارسال کردند ، پس از بررسی های لازم ، آنها موافقت کردند که سیستم 1888 را در فواصل منظم برای پاسخگویی به شهروندان در اختیار سازمان فرهنگی هنری قرار دهند.

حجت الاسلام امرودی: صحبت با مردم مهمترین ابزار برای شناخت نقاط ضعف در حاکمیت است

حجت الاسلام میثم امرودی همچنین در مورد ویژگی های اتصال به سامانه 1888 گفت: این گفتگو چندین ویژگی دارد که اولین ویژگی آن این است که به شهروندان اجازه می دهد نگرانی های خود را بیان کنند. نکته دوم ایجاد ارتباط عاطفی بین کارمندان سازمان فرهنگی هنری و مردم و حتی برخی از افراد زیرمجموعه آنها است. این گفتگوی صمیمانه به مدیران یادآوری می کند که نقاط ضعفی در مدیریت آنها وجود دارد که باید با آنها کنار بیایند.

رئیس سازمان فرهنگی هنری اضافه کرد: ویژگی دیگر این نوع ارتباطات این است که حساسیت شاخه های مدیران را افزایش می دهد تا بهتر بفهمند مردم به چه چیزهایی نیاز دارند ، موضوع مورد علاقه مردم چیست و موضوع افراد چیست. “گاهی اوقات ما چیزی را برنامه ریزی می کنیم که مردم به آن نیاز دارند اما به آن علاقه ندارند. گاهی اوقات علاقه وجود دارد و نیازی به آن نیست. اما اگر راهی وجود داشته باشد و نیاز با ایجاد علاقه همراه باشد ، فعالیت فرهنگی مفید خواهد بود.

سرانجام ، حجت الاسلام امرودی گفت: “نقشی دیگر که سیستم 1888 ایفا می کند ، نخ تسبیح بین رهبری مختلف شهرداری تهران است.” به دلیل عظمت این مرکز ، معاونین و سازمانهای مختلف شهرداری تهران نگاه تشریفاتی بیشتری به یکدیگر دارند. آنچه اتفاق می افتد این است که همه ما با مشکلات و برنامه هایی که در بدنه نماینده مجلس و سایر سازمان ها اتفاق می افتد آشنا نیستیم. پاسخ به تماس و گفتگوی شهروندان با آنها ، ما را با فعالیت ها و برنامه های گروه های دیگر بیشتر آشنا می کند.

تاجیکی: ضبط پیام های مردم آغاز کار است. ما باید خواسته های آنها را دنبال کنیم

رضا تاجیک مدیرکل امنیت سازمان فرهنگی هنری درباره این مراسم گفت: پاسخگویی مدیران عالی و عالی سازمان در سیستم 1888 یک اتفاق بزرگ و جدید در تهران بود و ما خدا را شکر که بازخورد خوبی داشتیم. از مردم و کارمندان اما من فکر می کنم آنچه می تواند اثربخشی این اقدام را نشان دهد تصمیمات مدیران عالی سازمان فرهنگی هنری در مورد این پیام ها است.

وی افزود: “حجم تماس ها و واکنش هایی که شهروندان و به ویژه کارمندان سازمان در رابطه با این رویداد داشتند ، نشان دهنده اهمیت این پرتال برای گفتگو است ، اما به نظر من ضبط پیام های مردم در آغاز کار است. ما باید خواسته های آنها را دنبال کنیم تا آنها بدانند که بیان مشکلات خود می تواند مثمر ثمر باشد.

اسدپور: استقبال از همکاران و شهروندان برای این فرصت نشان دهنده لزوم این رویداد در سازمان فرهنگی هنری است

علی عسگر اسدپور ، معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی هنری درباره مفید بودن این اقدام گفت: “آنچه که من همیشه به همه رهبران سازمان تأکید کرده ام این است که آنها همیشه سعی می کنند دسترسی آسان و ارتباطی با زیردستان خود داشته باشند. ، همکاران و شهروندان. در هر صورت همکاران و شهروندانی هستند که از فرصت استفاده کرده و نگرانی های خود را بیان کرده اند و این نشان دهنده لزوم وقوع این اتفاق در سازمان فرهنگی هنری است.

امینی: صحبت با مردم ادامه همان چیزی است که همه رهبران مذهبی ما به آن عادت کرده اند

محمد امینی معاون هماهنگ کننده ، برگزار کننده و مسائل شورای سازمان فرهنگی هنری در مورد حضور رئیس سازمان در سامانه 1888 گفت: “این رویداد که در دهه کرامت در فرهنگ و سازمان هنری ، ادامه همان چیزی است که همه رهبران مذهبی ما به آن عادت کرده اند. در کنار مردم بودن و گوش دادن به حرفه های آنها. ما به آنچه به طور عینی تری در سازمان فرهنگی رخ داد افتخار می کنیم.

وی افزود: البته همه مدیران سازمان در دسترس هستند و كاركنان این فرصت را دارند كه در صورت داشتن نکته به مدیران بگویند ، اما در حقیقت این راهی است كه انشاالله نگرانی های مردم و كارمندان سازمان را بشنوید. سازمان و اقدامات موثر برای مقابله با آن “بیایید این کار را انجام دهیم.

زندوکیلی: اگر زمینه واقعی خدمت به شهروندان در چنین جلساتی فراهم شود ، ادامه آن مفید و م effectiveثر خواهد بود.

علیرضا زندوکیلی ، معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت که این گفتگوها ادامه خواهد داشت: “بدیهی است که اگر زمینه واقعی خدمت رسانی به شهروندان در چنین جلساتی فراهم شود ، ادامه آن مفید و مثر خواهد بود.” خدای نکرده مشروط بر اینکه پیام ارسالی توسط مقامات مربوطه کاملاً مورد مطالعه قرار گیرد. ما امیدواریم که این نگرانی ها در سازمان ما که ادعای فرهنگ و هنر در تهران دارد به درستی برطرف شوند.

وی افزود: امروز بیشتر تماس هایی که من به آنها پاسخ دادم از طرف سازمان بود و این نشان می دهد ما در سازمان مشکلاتی داریم که باید آنها را حل کنیم. خوشحالم که این راهی بود که همکاران ما در صورت داشتن مشکلی از رئیس سازمان می شنوند و امیدواریم به دستور وی به زودی همه این مشکلات برطرف شود.

فاطمیان پور: این رویداد تجربه جدیدی در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بود

سید علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز در مورد این مراسم گفت: این رویداد تجربه جدیدی در سازمان فرهنگی هنری بود. در جلسه ای با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران کل این سازمان ، ما مستقیماً با شهروندان و برخی از همکارانمان صحبت کردیم.

وی درباره نحوه پاسخگویی به نکات مطرح شده در این جلسه گفت: “برخی از پاسخ ها امروز ارائه شد و تماس ها به کارکنان مربوطه منتقل شد ، اما برخی از نگرانی ها که نیاز به پیگیری بیشتر داشتند ، ثبت و نتیجه به گزارش شهروند یا همکاری ظرف چند روز “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

فاطمیانپور در پایان گفت: من از این دیدار بسیار راضی هستم ، زیرا این ارتباط صمیمانه و بدون توجه است و نمونه بارز آن توصیه حضرت امیر (ع) به مالک اشتر است که هر روز خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید “این دیدار فوری مردم بود که مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت.

در طی مکالمه با رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، از سال 1888 بیش از 60 تماس با این سامانه انجام شده است. بیشتر این نگرانی ها از طریق تماس مستقیم و گفتگو با کارمند و بخشی دیگر که به زمان بیشتری نیاز داشت ، برطرف شده است. و پیگیری اقدام برای بررسی بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

طبق برنامه ریزی های انجام شده ، حضور و گفتگو با رئیس سازمان فرهنگی هنری در سیستم از سال 1888 ادامه خواهد داشت و زمان چرخش بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این جلسه ، دیوید باگرزاده ، معاون وزیر اطلاعات و بهره برداری از سیستم از سال 1888 ، نیز توضیحی در مورد عملکرد این سیستم ارائه داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *