“عزاداری آنلاین” درد و رنج عزاداران تاج را کاهش می دهد –

[ad_1]

براساس شهر ، برای سیاست های ما از مارس 1998 تا مه امسال ، 10 نظرسنجی در مورد تاج در میان مردم تهران انجام شده است. از طرف دیگر ، 58 دستورالعمل خاص برای بهداشت و مراقبت از خود برای سازمان های شهرداری در تهران تهیه شده است. البته محتوای آموزشی سلف سرویس عمومی و کارکنان شهرداری و شهروندان در ساختارهای مختلف از جمله میادین میوه و تره بار ، اتوبوس و مترو ، بهشت ​​زهرا ، گلخانه ها و … تهیه شده بود.

شهرداری پنج کمپین تبلیغاتی (تولید محتوای چندرسانه ای و تبلیغات در بیلبوردهای شهر) را آغاز کرده است. در خانه بمانید ، فاصله اجتماعی ، ماسک ، شهر سالم ، شهروند سالم و محدودیت های جدید عروق کرونر از جمله کمپین های سازمان یافته توسط شهرداری تهران است. کمپین I Mask برای تشویق شهروندان ، مدیران و کارمندان شهرداری تهران برای استفاده از ماسک و انتشار 1200 تصویر نقاب در فضای مجازی انجام شد.

آموزش های شهرداری برای حفظ سلامت شهروندان تهرانی

شهرداری تهران آموزش های شخصی و شخصی را به ساکنان پایتخت ارائه داد. آموزش حضوری قبل از فوران تاج انجام شد. این 934 کلاس برای 20195 شهروند ، 180 کلاس برای 5446 پرسنل خدمات منطقه ای و 15 کلاس برای 635 پرسنل خدماتی سازمان های وابسته برگزار کرد.

در همین حال ، معاون اجتماعی و فرهنگی تهران به برخی مشاغل توجه ویژه داشت و 4904 کارگر را در مراکز مسکن کارگران و 4200 نانوایی سنتی را آموزش داد تا از پروتکل های بهداشتی ، کاهش تاجگذاری و محافظت از شهروندان خود پیروی کنند.

بررسی وضعیت 24000 خانوار در تهران در هنگام فوران تاج

شهرداری تهران همچنین یک طرح بهداشتی را اجرا کرده و برای اطمینان ، بررسی سلامت و محاسبه نیازهای اساسی اعضای خانه سالمندان ، افراد دارای معلولیت و دیابت ، با 24000 خانواده تماس تلفنی برقرار کرده و نیازهای اساسی خانه را تأمین کرده است. افراد مسن ، افراد دارای معلولیت و دیابت ، وی 3000 بسته میوه ، 352000 بسته بهداشتی و 5000 بسته حمایتی در اختیار آنها قرار داد.

تشکیل یک کارگروه مداخلات روانشناختی و اجتماعی در شرایط بحرانی

شهرداری تهران شورای بهداشت مجازی را در محلات برگزار کرده است. در شش ماه اول ورود کرونا به ایران ، شورای بهداشت منطقه ای 25835 جلسه در هفته با 2،812 عضو برگزار می کرد. جلسات شورا به صورت فصلی در نیمه دوم سال برگزار می شد. در نیمه دوم سال ، 246 جلسه با 2000 شرکت کننده برگزار شد. جلسات شورای بهداشت نیز در سطح منطقه ای برگزار شد و شورای بهداشت منطقه 22 جلسه با حضور 250 عضو برگزار کرد.

البته در این بین شهرداری در ارائه مشاوره و خدمات روانشناختی بصورت آنلاین ، تلفنی و حضوری کوتاهی نکرد. در همین راستا ، کارگروه مداخلات روانشناختی و اجتماعی در بحران با مشارکت کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، اعضای اساتید دانشگاه و کارشناسان تشکیل شد. . .

عزاداری آنلاین بازی کنید

خانواده ها اقوام خود را در تاج از دست دادند ، اما نتوانستند عزاداری کنند. برگزاری مراسم عزاداری بصورت آنلاین راهی جایگزین برای برگزاری مراسم عزاداری برای خانواده های کسانی بود که پس از شیوع ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. تاکنون 227 مراسم عزاداری آنلاین با حضور 10483 نفر انجام شده است. از سوی دیگر ، یک کمپین عزاداری در آخرین پنجشنبه و جمعه سال برگزار شد و 17000 بسته بین خانواده های داغدیده متوفیان در تاجگذاری توزیع شد.

همکاری بین شهرداری تهران و وزارت بهداشت برای از بین بردن کرونا

با تشدید فوران تاج در تهران ، این امر باعث شد تا شهرداری همکاری جدیدی را با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی آغاز کند. شهرداری با همکاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در اجرای یک برنامه غربالگری مدنی برای بیماری عروق کرونر قلب ، که شامل 241 مرکز بهداشتی است.

در همان زمان ، 85 مرکز بهداشتی به منظور تشخیص سریع و نظارت بر ارتباط بیمار ، در اجرای پروژه شهید سلیمانی شرکت کردند. پس از شروع واکسیناسیون ، شهرداری تهران 22 مرکز پناهگاه بحران و یک مجموعه ورزشی برای ایجاد مراکز واکسیناسیون یکپارچه و 5 پارک برای ایجاد مراکز واکسیناسیون اتومبیل برای شهروندان تهرانی اعطا کرد.

تاکنون کمک های شهرداری تهران به بیمارستان های دولتی کرونا در قالب یک طرح تشکر (22 بیمارستان – یک ناحیه بیمارستان) اعم از ماسک ، دستکش ، تپانچه و موارد دیگر اهدا شده است.

خبرنگار: پاریس هاشمی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *