فعالیت 4294 شعبه اخذ رای در انتخابات 28 خرداد در تهران –

[ad_1]

به گزارش شهر ، مراسم افتتاحیه ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ، مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور ، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمدی اوباسا رسولا برگزار شد. شورای تهران ، حجت الاسلام سید رضا تگوی نماینده مردم تهران در مجلس ، عیسی فرهادی استاندار تهران ، حسین توکلی فرماندار ری ، سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات ، پیروز حناچی شهردار تهران و اعضای جدید (مهدی چمران ، پرویز سروری ، نرگس سلیمانی ، محمد آخوندی ، حبیب کاشانی ، ناصر امانی ، مهدی پیرهادی ، مهدی بابایی ، سید جعفر تشکری هاشمی ، سید احمد علوی ، مهدی عباسی ، مهدی احدی آزادی) .آذرید ، مهدی آزاد و ، جعفربندی شریبانی) در دوره ششم حضور دارند.

تشکیل تخته فصل خواب آلود شورا شهر تهران

عیسی فرهادی استاندار تهران در مراسم افتتاحیه ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: از زحمات شورای پنجم به ریاست محسن هاشمی قدردانی می کنم. همچنین از زحمات پیروز حناچی شهردار تهران قدردانی می کنم و این مراسم به میزبانی دفتر استاندار تهران برگزار شد.

وی افزود: ابتدا می خواهم مهدی چمران ، جعفر شربیانی و نرگس سلیمانی به عنوان هیئت رئیسه اهل سنت شورای ششم منصوب شوند تا ما رسماً مراسم را آغاز کنیم.

استاندار تهران گفت: معمولاً جلسات افتتاحیه در مورد انتخابات در ابتدای شورا یا مجلس گزارش می شود و انتخابات در تهران بسیار حساس است و رای بالایی دارد. البته ما در روند انتخابات با مشکلاتی روبرو می شویم که در دوره های قبل وجود داشت و مشکلی وجود نداشت.

فرهادی گفت: “در تهران ، همانطور که در سال 2017 انجام شد ، 4.04 شعبه داشتیم که در آن 290 شعبه اخذ رای به 4294 شعبه افزایش یافت و در شرایط کرونر هماهنگی ها در حال بررسی است.” این مورد گرفته شد و برای اولین بار کمیسیون بهداشت وارد شد و بیشتر بیش از 3000 بازرسی در شعب روند انتخابات انجام شد.

وی افزود: افزایش واحدهای سیار و واکسیناسیون عوامل اجرایی و توزیع 24 میلیون فهرست تعرفه و 4 انتخابات همزمان برای اولین بار در تهران که کاری بسیار سخت و دشوار بود و انتخابات محلی زیر نظر مجلس و انتخابات ریاست جمهوری زیر نظر سازمان شورای نگهبانان “ما بازداشت کردیم.

فرهادی گفت: در هر صورت کارهای ارزشمند زیادی انجام شده است و نتیجه این انتخابات اعضای شورای شهر فعلی هستند که در جلسه حضور داشتند و انتخابات با نظارت کافی انجام شد. همچنین باید به همکاری شورای پنجم در دوره گذشته و برگزاری 319 جلسه شورا اشاره کرد و 866 مصوبه با عناوین مختلف وجود داشت که برخی از آنها دارای قطعنامه های فرعی بود و 77 مورد از این مصوبات مورد اعتراض کمیته اجرای استانداری قرار گرفت. سرانجام شانزده قطعنامه به شورای اختلافات وزارت کشور ارسال شد که 14 قطعنامه به تصویب رسید و دو قطعنامه نیز به تصویب شورای شهر رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *