ما به سختی با کادر پزشکی در زمینه واکسیناسیون تاج کار می کنیم –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از سید محمد فیاض ، شهردار منطقه 18 تهران ، در توضیح اقدامات انجام شده توسط مدیریت شهری برای واکسیناسیون کرونا در منطقه 18 ، گفت: روزانه حدود 1000 تزریق که در مجموعه ورزشی اسماعیلی واقع شده است. شهدا در بلوار مدائن با ظرفیت فعلی حدود 1000 تزریق در روز ، پایگاه اورژانس واقع در پارک ولیعصر با ظرفیت فعلی حدود 550 تزریق در روز در منطقه واکسیناسیون تاج.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 18 افزود: خدمات ارائه شده برای مجتمع های یاد شده شامل آموزش فیزیکی و نصب عمومی پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران در مدائن ، ارائه اتاق توپ و اتاق واکسیناسیون و دو اتاق برای ذخیره سازی پرسنل و تجهیزات. “مرکز بهداشت ایجاد یک اتاق انتظار در اطراف پایگاه با کمک داربست فلزی و چادرهای برزنتی است که مدیریت شهری همیشه سعی کرده خدمات مطلوبی را برای سهولت کار به بهترین شکل ارائه دهد.

فیاض همچنین افزود: به منظور نظارت بر کار واحدهای مختلف واکسیناسیون واقع در منطقه 18 و شمارش و حل مشکلات احتمالی ، دبیر و اعضای ستاد مدیریت بحران منطقه 18 روزانه و مستمر از مراکز مذکور بازدید می کنند.

وی در پایان تاکید کرد: بر اساس ماده 15 (15) قانون شهرداری ها ، مدیریت شهری موظف است با وزارت بهداشت و نهادهای بهداشتی همکاری کند تا از شیوع بیماری در انسان و حیوان جلوگیری کرده و چنین بیماری هایی را اعلام کند و ما و همکاران ما در منطقه 18 ما همیشه مطابق قانون و مطابق با رویکردهای دولت شهری در جامعه عمل کرده ایم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *