مدیریت شهری با اتحاد و همدلی شهروندان امکان پذیر است –

[ad_1]

به گزارش شهر ، با اشاره به روابط عمومی شهرداری 9 ، حمید محسنی معاون هماهنگ کننده و امور مناطق شهرداری تهران و هیئت همراه به همراه سید مصطفی موسوی شهردار منطقه 9 و جمعی از نمایندگان مجلس ، بخشداران و شهرداران بررسی و پروژه ها را ارزیابی کنید آنها در ایستگاه تاکسی استاد معین ، منطقه سبز شمال غربی و چشمه در میدان آزادی ، امتداد بزرگراه آیت الله سعیدی ، اندیشه سرای غریب ، مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر ، منطقه ای و میدانی در منطقه و میدان حضور داشتند. درمانگاه شهرداری ، گالری خیابان اجتماعی ، کوچه گل ، هاشمی پلازا از بازدید خبرچین بازدید کردند.
پس از پایان جلسه ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، جلسه ای در اتاق جلسات ستاد ولسوالی برگزار شد و گزارشی از سوی شهردار ولسوالی ، معاونین و شهرداران ولسوالی ها از اقدامات انجام شده در ادارات مختلف ارائه شد.
بنابراین گزارش معاون هماهنگ کننده و امور منطقه ای شهرداری تهران ضمن ابراز خرسندی از روند اقدامات انجام شده در منطقه 9 و همچنین ارائه خدمات مطلوب به ساکنان و مردم محلی از فعالیتهای انجام شده توسط مدیریت شهری در این منطقه برای رفاه شهروندان و ایجاد. او با استفاده از طرح های مدرن و خلاقانه از احساس سرزندگی و سرزندگی در میان آنها قدردانی کرد.
محسنی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که با اجرای طرح ها و برنامه های مختلف شاهد تحقق رفاه و تحقق چشم انداز توسعه در منطقه باشیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *