مدیر اجرایی در بازدید از پروژه مسابقات منطقه 7

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7 ، فرزاد کلانتری مشاور محترم مدیرعامل و مدیر اجرایی پروژه جام به همراه رئیس ارشد سازمان مدیریت پسماند که وی بازدید کرد.

در این بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 7 خاطرنشان کرد: “با اجرای فرآیند یادگیری و جمع آوری و ثبت مکانیزه آمار و اطلاعات و استفاده از ظرفیت مشارکت های مردمی و نظامی ، روند اجرای این پروژه انجام می شود. بهتر کردن.

کلانتری ادامه داد: در این طرح ضمن آموزش حضوری با همه کارکنان فرماندهی ناجا ، آموزش تفکیک زباله لازم انجام شده است که منجر به تفکیک زباله های سبز ، الکترونیک ، زباله های حجیم و جلوگیری از زباله می شود. مخلوط کردن در منبع.

وی همچنین از تحویل مخازن رمزگذاری شده به مراکز نظامی و آموزش کارکنان خدماتی و هماهنگی با سیستم جمع آوری توسط کارشناسان اداره منطقه ای مدیریت پسماند خبر داد و افزود: این پروژه در حال حاضر در طرح جداسازی و کاهش تولید زباله است در منطقه “پیش بینی.

سرانجام معاون شهردار منطقه 7 اظهار داشت: آماده سازی زیرساخت های هوشمند ، اتصال بانک اطلاعاتی دقیق واحدهای درگیر در طرح تفکیک ، با کمک سازمان فناوری اطلاعات به عنوان منطقه پایلوت در زمینه طرح تفکیک زباله های هوشمند. انجام ضایعات آماده پاسخگویی به شهروندان منطقه و مراکز تولید زباله با شماره تلفن 88496921 هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *