مشکل اتوبوس های گازسوز را به زودی برطرف کنید / نیاز به تغییر برق به ناوگان حمل و نقل عمومی

[ad_1]

طبق گزارشات شهر، علیرضا زاکانی ، شهردار تهران با حضور در شرکت اتوبوسرانی تهران از روند این شرکت مطلع شد.

شهردار تهران با حضور مدیران شرکت های اتوبوسرانی تهران ضمن عزاداری سالروز شهادت امام رضا (ع) گفت: این حرکت دولت ششم شهری بر اساس توجه به حمل و نقل عمومی است. در صورت احداث بزرگراه و خیابان در تهران ، تعداد خودروها هر روز به موازات ساخت و ساز افزایش می یابد و مشکلات تردد به صورت عرضی برطرف می شود. اما در نهایت مسائل زیست محیطی و شهری به تهران پرداخته می شود.

وی با تأکید بر توجه شهرداری به حمل و نقل عمومی ، افزود: در دسترس ترین مجموعه در حمل و نقل عمومی که می تواند بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد ، شرکت اتوبوسرانی است.

به گفته زاکانی ؛ 94 درصد اتوبوس های دیزلی بخش خصوصی و 76 درصد اتوبوس های دیزلی بخش دولتی و 100 اتوبوس برقی فرسوده هستند. از این تعداد ، 23 درصد از اتوبوس های گاز سوز توسط دولت و 100 درصد توسط بخش خصوصی اداره می شود.

وی با بیان اینکه بیشتر ناوگان اتوبوس فرسوده است ، افزود: اولین س isال این است که برای این ناوگان فرسوده چه باید کرد و در چه جهتی حرکت کرد.

90 اتوبوس به زودی

شهردار تهران با اشاره به اینکه اقدام مورد نظر رهبری شهر حرکت به سمت برق رسانی ناوگان است ، افزود: در حال حاضر برخی اقدامات در حال پیگیری است. یکی از م effectiveثرترین راهها برای بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی در تهران ، برق رسانی به ناوگان حمل و نقل عمومی است. اما این زمان بر و ممکن است. البته ، ما تا کنون با گروه های زیادی در این زمینه صحبت کرده ایم ، مانند گروهی که به مدت سه سال آماده برق رسانی به تمام اتوبوس های موجود است ، مشروط بر اینکه سهم سوخت را به خودشان تقسیم کنند.

در بخشی دیگر از سخنان خود ، زاکانی به ورود 175 اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی تهران اشاره کرد و آن را به عنوان بخشی از مسیر توسعه حمل و نقل عمومی تهران قلمداد کرد و گفت 90 مورد از این اتوبوس ها تا یک ماه آینده تکمیل می شود. و در مرحله دوم ، 85 خودرو دیگر به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه می شود.

شهردار تهران به موضوع مهم دیگری اشاره کرد: توقف 500 دستگاه اتوبوس بنزین به دلیل مشکلات مخازن و گفت: اقدامات برای حل مشکل این تعداد اتوبوس تا پایان سال انجام شده است و این تعداد اتوبوس باز کردن چرخه خدمات برای شهروندان “گشت.

افزایش اتوبوس ها در پایتخت به 3500 تا پایان سال

وی افزود: مجموعه اقدامات که اقدامات اعتصابی محسوب می شوند ، ظرفیت حمل و نقل عمومی در بخش اتوبوسرانی را از 2100 به 3500 افزایش می دهد و برای حداکثر استفاده در شرایط پس از تاج آماده می شود ، یعنی. تا پایان امسال “این یک لطف خواهد بود.

شهردار تهران در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: پس از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و برآوردن نیازهای اولیه ، نکته دوم ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان برای حل مشکلاتی مانند دیر رسیدن است. اتوبوس ها و سطح پایین خدمات ارائه شده “بودن.

وی در ادامه نیاز نیروی دریایی امروز به تعمیر و رسیدگی به وضعیت موجود را عنوان کرد و گفت: با توصیه هایی که در جلسه امروز ارائه شده موافقم. بخش دولتی باید به طور جدی همراه با بخش خصوصی فعال شود.

زاکانی در خصوص مشکلات کارکنان مجتمع اتوبوسرانی گفت: مشکلاتی در حوزه منابع انسانی در بخش دولتی و خصوصی وجود دارد که حل آنها در اولویت است. شرایط کارکنان و رانندگان باید بررسی شود تا نگرانی های آنها برطرف شود. همچنین ، خدمات باید به دو صورت ارائه شود ، زیرا خدمات شهرداری خدمات مناسب نیروهای شهروندان را تضمین می کند.

شهردار تهران افزود: اتوبوس های شهری دچار فرسودگی هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. از نظر مردم ، این ناوگان به میزان قابل توجهی خدمات ارائه می دهد. زیرا این ناوگان است که چهره شهر را می سازد.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات ناوگان اتوبوس بسیار مهم است ، گفت: “البته ما در شهر نیاز به سازگاری داریم.” دیدگاه مدیریت شهر برای تبلیغات نه تنها برای ایجاد درآمد بلکه برای ترویج و بهبود فرهنگ بسیاری از امور در شهر و جنبه های عمومی اجتماعی از طریق تبلیغات است.

شهردار تهران خواستار ارائه بسته پیشنهادی شفاف برای حل مشکلات ناوگان اتوبوسرانی توسط شرکت اتوبوسرانی شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *