معاون هماهنگی و امور منطقه ای شهرداری تهران از منطقه 7 بازدید کرد –

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7 ، حمید محسنی معاون هماهنگی و امور منطقه ای شهرداری تهران و هیئت همراه از پارک ترافیک ، پارک هورفر ، بخشی فرد و پارک نراقی ، یک مخزن 2000 لیتری آب ، میادین میوه و تره بار مرکز بهار و دست آفرین بر لزوم هماهنگی و یکپارچگی در ارائه خدمات به شهروندان تأکید کردند و گفتند: “مهمترین اولویت در شهرداری تهران توجه ویژه و اولویت بندی پروژه ها برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان است. شهروندان و برای حفظ شهر. “

حمید محسنی در ادامه با احداث چندین پارک و توسعه فضای سبز از عملکرد منطقه قدردانی کرد و با بیان اینکه منطقه 7 از نظر توسعه شهری از جمله درصد درآمد ، مجوزها و پرداخت بدهی یکی از بهترین مناطق است ، گفت: شهر حمل و نقل آسان ، روسازی مکانیزه و روسازی مکانیزه ، توسعه پیاده روها و دوچرخه سواری.

وی در جریان این بازدید ، در حین دیدار با شهروندان ، به بررسی معرفی منطقه در سال 1400 پرداخت و گفت: “رضایت بالای شهروندان از اقدامات و ابتکارات مدیریت شهری در منطقه 7 ، به ویژه مسائل فنی و عمرانی و خدمات شهری ، کار ، تبادل نظر ، هم افزایی بین نمایندگان ، روحیه همدلی و میزان پاسخگویی نشانگر آگاهی ، کار تیمی و تلاش شبانه روزی مدیران شهری در مناطق مختلف در این منطقه است.

محسنی در ادامه یکی از مهمترین مشکلات و معضلات شهر را توجه به کیفیت زندگی شهروندان عنوان کرد و گفت: باید در دولت شهری به دور از مباحث سیاسی بر کیفیت زندگی شهروندان تأکید ویژه ای داشته باشیم. و ایجاد فرهنگ لازم در این زمینه از طریق صدا و تلویزیون ، شبکه های اجتماعی ، فضای مجازی موجود ، تعامل و هماهنگی با نهادهای دولتی و غیردولتی اجرا شود.

وی از ارائه طرح های جدید برای کاهش آلودگی شهری و فرهنگ زباله در منطقه استقبال کرد و ابراز امیدواری کرد که آرامش شهروندان و حضور آنها در مناطق تفریحی و مناطق سرسبز در این منطقه ، نشان دهنده امنیت روانی به ویژه در میان نوجوانان باشد و این یک مرد جوان است و این نگاه ویژه و اقدامات ارزشمند بسیاری در منطقه 7 جای تشکر و قدردانی دارد.

سمیه حاجوی ، شهردار منطقه 7 ، گزارش کاملی از کار منطقه در طول مدیریت شهرها ارائه داد و گفت که بیش از 85٪ پروژه های منطقه در سه ماه اول سال 1400 اجرا شده است ، گفت: پیشنهادات منطقه نقش مهمی در اجرای پروژه های منطقه 7 داشته است.

وی همچنین گفت: احداث پارک ترافیکی ، افتتاح مرکز دستآفرین ، کوچه دوستی ، پارک نراگی ، 5219 تن آسفالت و مکانیزه در خیابان های انقلاب ، مترو امام حسین (ع) ، مسیر اتوبوس تندرو ، بزرگراه امام علی (ع) ، احداث 10 کیلومتر پیاده رو و دوچرخه تنها برخی از پروژه های این منطقه در ماه های اخیر است.

در حاشیه بازدید از پروژه های منطقه 7 ، کف سازی مصنوعی ویژه بانوان با حضور معاون هماهنگ کننده و امور منطقه ای شهرداری تهران ، شهردار منطقه 7 ، مدیرکل هماهنگی و امور منطقه ای ، نمایندگان مجلس و جمعی از مدیران شهری ، توسط نسیمه غلامی ، کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان آزاد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *