من کاستی های ورزشی تهران را برای قهرمانان دنبال می کنم –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر پیروز حناچی ، شهردار تهران ، در دیدار صمیمانه با جمعی از ورزشکاران کاروان اعزامی به المپیک توکیو در روز سه شنبه ، 13 ژوئیه 1400 ، اظهار داشت: ورزشکاران و هنرمندان ویژگی ای دارند که معمولاً سیاستمداران فاقد آن هستند. و آنها می توانند این کار را بدون هزینه انجام دهند و به طور موثر نماینده کشور خود در جهان باشند ، در حالی که سیاستمداران نمی توانند این کار را انجام دهند مگر اینکه مانند نلسون ماندلا از ویژگی های انسانی خاصی برخوردار باشند.

وی اعتراض ورزشکاران تهرانی به عدم توجه مسئولان محلی به آنها را توجیه کرد و افزود: شاید این ویژگی و کم توجهی به دلیل پایتخت بودن تهران باشد.

شهردار تهران گفت: این انتظار را از وزرا داشته باشید زیرا تهران تنها استانی است كه در كنار مدیران محلی ، روسای سازمانها و سازمانهای بزرگ كشور حضور دارد و مقامات محلی معمولاً در سایه قرار دارند.

حناچی ادامه داد: در شهرستانها علاوه بر امکاناتی که وزارت ورزش ارائه می دهد افراد خوب نیز کمک می کنند. البته این ثروت بیش از شهری که باید از آن استفاده کنیم در تهران وجود دارد.

شهردار تهران گفت: قول می دهم كه به طور قانونی توسط شورای شهر كمبودهای ورزشكاران را رصد كنم.

وی با آرزوی موفقیت برای ورزشکاران المپیکی کشور یادآور شد: امیدوارم کشور را با افتخارتر جلوه دهید و ما از این تلاش ها قدردانی می کنیم. من به عنوان فردی که ورزش کرده ام می دانم که یک ورزشکار حرفه ای انرژی ، خانواده و زندگی شخصی خود را صرف دستیابی به این موفقیت می کند.

سرانجام شهردار تهران گفت: “در این شرایط کرونر که کشور ما به دلیل تحریم ها و شرایط اقتصادی از برخی کشورها عقب است ، امیدواریم که لبخند بر لب مردم بنشانید و بتوانیم اخبار را بهبود ببخشیم. هنگامی که کاروان از توکیو بازگشت. “اجازه بدهید شما را معرفی کنم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *