هم افزایی با همه دستگاه ها برای ارائه خدمات در برابر تاجگذاری انسان –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر ، علیرضا زاکانی شهردار تهران در بازدید از مرکز واکسیناسیون بعثت در روز جمعه 12 شهریور 1400 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیازهای ما در زمینه تاج فراتر از موضوع بهداشت و درمان است. وزارت بهداشت. بهداشت تنها پاسخگو نیست. “

وی ادامه داد: بنابراین شهرداری باید در این راستا خدمت کند. برای کنترل این بیماری علاوه بر سلامتی ، باید از فرصت های اجتماعی نیز استفاده کرد و این مهم و مقرون به صرفه است.

زاکانی افزود: فاصله اجتماعی و زنده نگه داشتن شهر در این شرایط مهم است ، اما می بینیم که گاهی راه حل مشترک برای کل شهر صادر می شود ، در حالی که تجربه جهانی نشان می دهد که می توان پویایی شهر را حفظ کرد و مردم را ، که او در خانه ها بسته نمی شود و همچنین میزان عفونت را کاهش می دهد ، و این دومین تلاش شهرداری است.

شهردار تهران ادامه داد: سومین خط تلاش نظارت بر خدمات اجتماعی است. اگر فردی آلوده باشد ، کارکنان دولت باید دست یکدیگر را بگیرند و سطح بالاتری از خدمات را ارائه دهند. بر این اساس ، ما در شهرداری تصمیم گرفتیم تا پایه ای برای تاج ایجاد کنیم و خدمات شایسته ای را در همه سطوح به مردم ارائه دهیم و فرصت های مختلف را در روزهای آینده ترکیب کنیم.

زاکانی افزود: شهرداری دارای ظرفیت منحصر به فردی است که بر اساس خدماتی است که ممکن است در هیچ مجتمع دیگری دیده نشود ، یکی از آنها شهر سالمی است که خدمات درمانی به کارکنان و شهروندان ارائه می دهد و یکی از تلاش ها تجهیز تجهیزات است. 20 ایستگاه واکسیناسیون در این منطقه وجود دارد و این مسیر در حال توسعه است.

وی خاطرنشان کرد: 40 ایستگاه تزریق واکسن تاج در پارک گفتگو در نظر گرفته شده است که به زودی به بهره برداری می رسد و تنها مجموعه ای خواهد بود که در شیفت بعدازظهر نیز کار می کند و فرصتی عالی را فراهم می کند. همه کارکنان و شهر و شهرداری سالم تلاش خواهند کرد تا این بیماری را شکست دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *