وبینار آموزش مدیریت استراتژیک برگزار شد –

[ad_1]

به گزارش شار ، به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در تهران ، اسماعیل سلیمی افزود: “بر اساس تجربه حوادث گذشته ، مدیران مسئول پاسخگویی و مدیریت حوادث هنگام تصادفات” تحت فشار قرار گرفته و باعث کاهش کیفیت می شوند. تصمیم گیری و بی اثر کردن پاسخ آنها بر این اساس ، یکی از راه های کمک به مدیران در مقابله با بلایا ، طراحی سیستم پشتیبانی تصمیم (DSS) است.

سلیمی گفت: این سیستم به طور خاص برای تصمیم گیری و ارائه راه حل های مناسب در شرایط بحرانی طراحی شده است و مخاطبان اصلی آن اعضای عمومی و متخصص ستاد مدیریت بحران از 22 منطقه ، سازمان های تخصصی و تیم های پاسخگویی به شرایط اضطراری (پایداری) هستند.) بحران تهران است.

وی افزود: اطلاعات مربوط به خطرات شهری و چالش های منجر به حوادث توسط گروه های پایداری ، کارکنان مدیریت بحران منطقه ای و اعضای سازمان های تخصصی در این سیستم بارگذاری می شود و آنها ابتدا باید با م componentsلفه های اصلی مدیریت استراتژیک آشنا باشند تا بتوانند برای استفاده از این سیستم بنابراین ، یک وبینار مدیریت استراتژیک برای کلیه دست اندرکاران مدیریت بحران در شهر تهران و مناطق 22 برگزار خواهد شد.

معاون آمادگی ، ضد پدافند و پدافند غیرعامل وزیر کشور افزود: این وبینار بصورت عملی روز چهارشنبه نهم تیرماه از ساعت 10 صبح در وب سایت webinar.tdmmo.ir برگزار می شود و شرکت در آن برای علاقه مندان آزاد است.

سلیمی همچنین هدف از این سمینار را آشنایی با مفهوم برنامه ریزی و استراتژی ، اهمیت مدیریت استراتژیک در پرداختن به موضوعات مربوط به مدیریت بحران ، نقش مدیریت استراتژیک در فرایندهای تصمیم گیری ، روند اجرای مدل و به زودی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *