کار مداوم برای تکمیل و بهبود پناهگاه های مدیریت بحران –

[ad_1]

به گزارش شهر ، به نقل از سایت خبری معاون فنی و غیرنظامی شهردار تهران ، جواد قربانی اصیل گفت که کار تکمیل و بهبود چهار پناهگاه پیشگیری و مدیریت بحران تهران از اواسط سال 2009 به یادمان سازه واگذار شده است. پایش فعالیت اجرایی در 3 سوله در مناطق 1 ، 18 و 22 اعلام و اظهار کرد: پیشرفت اقدامات اجرایی در این سوله ها به طور متوسط ​​به 85 درصد رسیده است.

وی با تشریح جزئیات عملیات اجرایی ، از اتمام نازک کاری در پناهگاه مدیریت بحران ارج واقع در منطقه یک خبر داد و خاطرنشان کرد: عملیات مکانیکی و نصب سوله در حال انجام است. دستور کار برای این منظور معرفی شده است ، حفاری و پی سازی دیوارها در حال انجام است.

در مورد اقدامات جاری در پناهگاه بحران سلطانی واقع در محله 18 ، مدیرعامل یادمان ساز با اشاره به تخریب سقف و نشت آب باران به دیوارها و تأسیسات سوله ، از تلاش برای معرفی سقف جدید مطابق با مطابق استاندارد سازمان پیشگیری و مدیریت بحران.

به گفته قربانی اولیه ، تمرکز اقدامات در پناهگاه مدیریت بحران در منطقه 22 شامل تکمیل تاسیسات الکتریکی است که مواد لازم را در این منطقه تأمین می کند و در حین اجرای کابل ها نصب می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *