گذرگاه نشاط در شهرداری بوستان برگزار می شود –

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19 ، علی توکلی شهردار منطقه با اشاره به اجرای ویژه برنامه های مناسب این دهه تا پایان خرداد گفت: امسال با آماده سازی مجتمع بوستان شهربانویی ، برنامه های مختلف اوقات فراغت برای دختران و خانمها وجود دارد.

وی هدف از برنامه های دهه کرامت را غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد احساس همدلی و نشاط در شهروندان دانست و افزود: در این گذرگاه ایستگاه ها صنایع دستی زنان ، طراحی و ساخت قاب و کلاژ ، مشاوره روانشناسی در رشته زنان و دختران و ارائه محصولات عفاف و حجاب ، در حالی که زمینه برنامه های ورزشی و مسابقات شطرنج ، دارت و بازی های محلی نیز مطابق با پروتکل های بهداشتی در این پارک ایجاد شده است.

به گفته توکلی ، علاوه بر این برنامه ها که برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان اجرا می شود ، مسابقه عکاسی و کتابخوانی در دهه کرامت برگزار می شود.

وی در تشریح سایر ویژه برنامه های آن روزها اظهار داشت: به مناسبت دهه کرامت ، در این محله ضمن تزئین پارک های منطقه ، مراسم و جشن های محلی ، قرائت های کریسمس و ویژه برنامه ارزیابی دختران تحصیل کرده برگزار می شود.

همچنین ، در این دهه مبارک ، یک مسابقه کتابخوانی با موضوع زندگینامه حضرت معصومه (سلام مردم) و سمینارهایی با موضوع فضایل اخلاقی حضرت فاطمه معصومه (سلام مردم) و امام رضا (ع) ، وضعیت زنان در اسلام و اهمیت حجاب برتر در محله های دور افتاده انتقال اجتماعی صورت گرفته است.

به گفته توکلی ، همزمان با دهه کرامت ، پروژه اینوگام برای اشاعه فرهنگ پیاده روی و ورزش های انفرادی در شبکه های مجازی ایستگاه های ورزشی بانوان در منطقه راه اندازی شد.

تشویق شهروندان به ورزش ، ارتقا health سلامت و رفاه زنان ، ایجاد روحیه ای دوگانه و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در تاج از اهداف اصلی این پروژه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *