120 میدان اصلی شهر برای محرم سیاه پوش خواهد شد –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهر ، محتبی یزدانی ، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهر تهران ، در جلسه شورای عالی هماهنگی برنامه های محرم و صفر امشب ، 5 مرداد 1400 ، اظهار داشت: و 120 میدان توسط تزیین و سیاه پوش شده است. سازمان زیباسازی

وی افزود: سازمان ورزشگاهها ورزشگاه های تحت پوشش این سازمان را برای اجرای برنامه ها آماده کرده است و فضاهای 250 میدان میوه و تره بار ، برخی از پارکها و ساختمانهای شهرداری در مناطق نیز برای قرار دادن پرچم و پوشیدن مشکی در نظر گرفته شده است. “

به گفته یزدانی ، 100000 پرچم توسط معاون اجتماعی به سازمان اتوبوسرانی اهدا می شود تا اقدامات لازم برای محرم در حوزه ترافیک انجام شود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: ارتباط با مساجد و تامین اعتبار آن برای مراسم محرم تأمین شد و به همین منظور 2 هزار مسجد مورد بازرسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه 12 هیئت بزرگ دارای مجوز از ستاد تاج هستند و برنامه های خود را در فضاهای وسیع و مطابق پروتکل ها انجام می دهند ، اضافه کرد: شهرداری همچنین امکانات و زیرساخت هایی را در این زمینه فراهم می کند. هماهنگی برای سیاه شدن املاک و اماکن توسط شهرداران شهرستانها انجام می شود و پرچم ها در 300000 واحد تجاری اصناف نصب می شوند.

یزدانی گفت: سازمان زیباسازی در حال سیاه نمایی و نصب پرچم در بزرگراه های اصلی شهر است.

اختصاص فضایی برای ادارات بدون فرهنگ در استان تهران که لباس سیاه بپوشند

به گزارش خبرنگار شهر ، برزین ضرغامی ، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در این نشست گفت: “هماهنگی و جلساتی با سایر سازمانهای مسئول در بحث محرم برگزار شد تا بعداً مطالبه کننده نباشند. موقعیت”.

وی افزود: همچنین مقرر شد ادارات غیر فرهنگی استان فضای لازم را برای برنامه ها فراهم کرده و پوشیدن رنگ مشکی و دیگر تزیینات مربوط به محرم را سازماندهی کنند.

چهارپا خواندن در پارک آب و آتش در محرم 1400

به گزارش خبرنگار شهرستان ، سید محمد حسین حجازی ، مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد نیز در این نشست در مورد برنامه های این شرکت گفت: قصد داریم برنامه های تفصیلی را با هیئت سربازان در سرزمین های عباس آباد اجرا کنیم. در پارک آبی برنامه ها به صورت چهار پا خوانی توسط مداح اهل بیت میثم مطیعی اجرا می شود.

وی افزود: در اول محرم پرچم یا حسین در سرزمین های عباس آباد نصب و برافراشته می شود. امسال نیز نمایش “سلام بر محرم” به صورت زنده در سرزمین های عباس آباد پخش می شود.

به گفته حجازی ، خالقان آثار هنری در ارتباط با محرم ارج می نهند. حجازی ادامه داد: فیلم های عاشورایی ، داستان های عاشورایی و هنرهای تجسمی عاشورایی در غرفه هنر خوانده می شود ، مقالات خوانده می شود ، پرده خوانده می شود و تعزیه خوانده می شود. ما همچنین در پارک بهشت ​​مادر اسکن واکه آب را انجام می دهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *