2 کتاب جدید از مرکز تحقیقات و برنامه ریزی تهران –

[ad_1]

به گزارش شهر ، با اشاره به روابط عمومی مرکز پژوهش و برنامه ریزی در تهران ؛ کتاب “مدیریت پروژه های زیست محیطی (اصول ، روش ها ، فرایندها)” نوشته ابنزیر اشلارین و جوزف ال آوانگ و ترجمه مجید فراهانی و مهدی بروش و کتاب “شهرهایی برای دوچرخه سواری (تجربه شهرهای اروپایی)” نوشته راس آلدنیسل ، مارتین امانوئل ، آلبرت دلبوره ای و فرانک ورارت ، ترجمه مهدی حسن زاده و فاطمه بابایی ، توسط مرکز تحقیقات و برنامه ریزی تهران منتشر می شود.
کتاب “مدیریت پروژه های زیست محیطی (اصول ، روش ها ، فرایندها)” به عنوان راهنمای دانشجویان و دانشجویان مقطع دکتری ، دانشجویان دکتری ، محققان و افراد غیر متخصص که علاقمند به روش های مدیریت پروژه محیط زیست با به کارگیری اصول مدیریت پروژه با استفاده از فرایندها هستند. ، ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه های زیست محیطی و بهبود تخصص در برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی پروژه های زیست محیطی.
کتاب “شهرهای دوچرخه سواری (تجربه شهرهای اروپایی)” شامل چهارده شهر اروپایی است که تفاوتهای قابل توجهی در دوچرخه سواری امروزه از پایتخت هایی مانند آمستردام ، کپنهاگ ، استکهلم و بوداپست تا مراکز صنعتی مانند بازل ، لیون ، منچستر ، آنتورپ و هانوفر دارد. ) و شهرهای تجاری مانند (آیندهوون ، مالمو) و غیره. و به س seemال به ظاهر ساده پاسخ دهید: چگونه می توان شباهت ها و تفاوت های دوچرخه سواری را در این شهرهای اروپایی پیدا کرد که با گذشت زمان توضیح داده شده است؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *