3 کیلومتر نهر سازی و روسازی آسفالت در منطقه سلیمانی –

[ad_1]

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 10 ، مهران ماندگار معاون فنی و عمرانی منطقه با اشاره به نصب انشعابات داخلی شبکه فاضلاب شهری اظهار داشت: خصوصاً در فصول گرم سال و برای پروژه های کوچک ، عملیات خزنده در اوایل ماه مه به درخواست شورا و افراد محلی آغاز شد.

ماندگار یادآور شد: پس از گذشت یک دهه ، طرح تکمیل و توسعه فاضلاب شهری برای از بین بردن و جلوگیری از انتشار آلودگی و بو و همچنین تجمع زباله در محیط شهری و ارائه خدمات به این شرایط کرونر با وام 15 ساله است. میلیارد دلار در دستور کار توسعه منطقه ای قرار داشت.

وی همچنین با اشاره به تأثیر زیاد این پروژه در جمع آوری آبهای سطحی ، پیشگیری از جاری شدن سیل و جمع شدن آفت خاطرنشان کرد: در فاز اول این پروژه در منطقه سلیمانی ، تخریب و جمع آوری جویبارهای قدیمی و ساخت جویبارهای جدید در محور میرسولتانی اول انجام شد. واحدها ، املاک و زیرمجموعه ها ، و همچنین خاتمی جنوبی ، اعدام شدند و در مجموع 3000 متر در امتداد جریان روسیه تبدیل به یک کتاب و یک دره فرعی شد.

معاون فنی و عمرانی منطقه با بیان اینکه این پروژه در قالب طرح های توسعه محلی در حال اجرا است ، افزود: آسفالت با استفاده از بیش از 500 تن آسفالت در این جاده ها ریخته شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *